Vse vzreditelje ponovno obveščamo, da prijava paritve tudi, če je potrjena s strani vzrejne komisije, NI objavljena, če ste jo oddali na starem obrazcu brez soglasja o objavi osebnih podatkov (skladno z uredbo). Enako velja za paritve lovskih psov za objavo v reviji Lovec! Prosimo, da oddajate prijave paritve na pravilnem obrazcu, ki je objavljen na spletni strani: http://www.kinoloska.si/obrazci/.
Predvidena legla objavljamo 1x mesečno (cca. 15. v mesecu) na podlagi s strani vzrejnih komisij potrjenih prijav paritev, prejetih v navedenih mesecih! Posamezna paritev je objavljena 3 mesece.
Če ste v objavi vašega legla zasledili kakšno napako, nam to prosim sporočite na rodovniki@kinoloska.si .
LOVSKE PASME PSOV PO FCI SKUPINAH:
FCI 3
NEMŠKI LOVSKI TERIER
Bor, I/I Bora, I/I 5. 4. 2024
Marko Kogelnik, Podklanc 5, 2370 Dravograd, 031 619 306
Lump, I/I Cara, I/I 7. 4. 2024
Tomaž Pačnik, Plešivec 70, 3325 Šoštanj, 031 501 362
Heini von der Dachsschlucht, I/I Naja, I/I 21. 5. 2024
Zdravko Garmut, Sp. Kapla 35, 2362 Kapla, 041 346 914
Heini von der Dachsschlucht, I/I Kora, I/I 25. 5. 2024
Laura Garmut, Sp. Kapla 35, 2362 Kapla, 041 346 914
KRATKODLAKI FOKSTERIER
Zavoztetö Ali Brixta Mateymaxy, I/II 7. 5. 2024
Dušan Lavrič,Rakitnica 50, 1331 Dolenja vas, 031 609 929
FCI 4
KRATKODLAKI JAZBEČAR
Dragunow ofd Kutilky, I/I Perla Levant Ostri, I/I 8. 5. 2024
Robert Bandelj, Bošamarin 58, 6000 Koper, 040 170 197
RESASTI JAZBEČAR
Žik Firezach, I/I Žara von Gordowa, I/I 30. 1. 2024
Peter Vršnik, Podolševa 23, 3335 Solčava, 041 556 748
DOLGODLAKI PRITLIKAVI JAZBEČAR
Nabucco del Parco degli Gnomi Lawson Klamap Debra 9. 3. 2024
Daniel Majcen, Moravci v Slov. Goricah 87, 9243 Mala Nedelja, 068 699 041
FCI 6
KOROŠKI ŽIGEC
Džango, I/I Gara, I/II 13. 3. 2024
Robert Skok, Vas 18, 1336 Kostel, 031 662 369
KRATKODLAKI ISTRSKI GONIČ
Blisk, I/I Rina, II/II 5. 6. 2024
Milan Selan, Ul. Dolenjskega odreda 9, 1295 Ivančna Gorica, 031 526 877
NEMŠKI GONIČ
As, II/I Cajka, II/III 29. 3. 2024
Primož Gašperlin, Dragočajna 2 a, 1216 Smlednik, 041 900 466
SLOVAŠKI GONIČ
Apaš, I/III Ziza z Polčiny, II/I 17. 3. 2024
Oskar Jahn, Žebnik 48, 1433 Radeče, 031 390 172
Aron z Terchovej Bola, II/II 14. 5. 2024
Zdravko Mutič, Deskova vas 1, 8342 Stari trg ob Kolpi, 040 664 081
BRAK JAZBEČAR
Eros od Gazvode, II/I Quvina vom Kienbüchel, I/II 6. 3. 2024
David Gazvoda, Pečke 4, 2321 Makole, 040 828 318
Bagi, I/I Brina, I/II 1. 4. 2024
Slavko Vidmar, Idrijska c. 20, 5270 Ajdovščina, 041 730 633
Pan od Gazvode, II/I Ala, II/I 2. 4. 2024
Jože Štrubelj, Srednovaška ul. 85, 1291 Škofljica, 040 598 598
Garo od Josipa Kozlovića, II/II Odi z Udoli Rožnova, I/I 2. 4. 2024
Boštjan Šuštaršič, Stranska vas 24, 8360 Žižemberk, 041 358 429
Bagi, I/I Kana od Gazvode, II/I 8. 4. 2024
Blaž Kastelic, Male Češnjice 2 d, 1296 Šentvid pri Stični, 041 224 431
BRANDL BRAK
Cezar, I/I Dita, I/I 9. 4. 2024
Stanko Škobrne, Veliki dol 4, 8282 Koprivnica, 041 852 896
Enk Suhorobarski, I/I Goddess of Love, II/II 29. 4. 2024
Nedeljko Dragojevič, Trg Sv. Jerneja 2, 1330 Kočevje, 041 411 538
Ben z Koblovskych Šterku, I/I Bella, II/I 5. 5. 2024
Damjan Purg, Breg 35, 2322 Majšperk, 031 248 507
BIGL
Moonlightsky Arc de Triomphe Olympia Joy, I/I 16. 5. 2024
Kendi Sirk Guernelli, Snežeče 11 a, 5212 Dobrovo v Brdih, 031 562 839
BAVARSKI BARVAR
Baron von Lefantavce, I/II Becky Kumska, I/II 22. 3. 2024
Alojz Drnovšek, Cesta 9. avgusta 81, 1410 Zagorje, 031 270 148
HANOVERANSKI BARVAR
Emir Kan. I/I Cia-Luna, I/II 22. 4. 2024
Monika & Franci Ocepek, Naselje na Šahtu 9, 1412 Kisovec, 031 228 811
Agon vom Latschenkopf, I/I Diva, I/I 4. 6. 2024
Jože Zajec, Polšina 4, 1222 Trojane, 041 500 479
FCI 7
NEMŠKI KRATKODLAKI PTIČAR
Lucifer vom Hollental, 5/VGP Chilli Hastrmanek, 5/ŠPP 13. 2. 2024
Andrej Merslavič, Mostec 34, 8257 Dobova, 070 806 905
Dorian von den Donaumündungen, 5/VGP Tzarja Adin Dom, 5/VGP 5. 3. 2024
Andreja Strajnar, Martinja vas 46, 8230 Mokronog, 041 484 242
His von der Madlage, 5/JZP Hana Cvičkova, 5/Derby 21. 3. 2024
Vinko Božič, Velika vas 23 a, 8273 Leskovec pri Krškem, 031 413 453
Dorian von den Donaumündungen, 5/VGP Brina Makolska, 5/JZP 14. 5. 2024
Boštjan Plaznik, Stranske Makole 5 a, 2321 Makole
KRATKODLAKI MADŽARSKI PTIČAR
Carlo Prepeličar, 4/JZP Azra, 4/JZP 10. 3. 2024
Jože Vasle, Ob Savinji 147, 3313 Polzela, 041 240 799
Csipkeskuti Üteg Queen of Hearts of Skyrocket, 5/JZP 9. 5. 2024
Miran Moltara, Smrjene 46 a, 1291 Škofljica, 041 397 008
RESASTI MADŽARSKI PTIČAR
Čert Budafa, 5/AV Zoldmali Szep, 5/JZP 27. 2. 2024
Petra Dežman, Kajuhova u. 4, 4240 Radovljica, 041 625 952
IRSKI SETER
ZZ Tokyo Ekati Setter, 5/PZP Seterday Kala, 5/PPA 6. 3. 2024
Simo Radulovič, Jerebova ul. 20, 8000 Novo mesto, 070 755 727
FCI 8
LABRADOREC
Ares, pd./VPP Cito Luna vom Trogenbach, pd./VPP 24. 2. 2024
Živa Rudolf, Podreča 134, 4211 Mavčiče, 041 244 727
Funkyland’s Beyond Choco, I/VPP Pri Cet Gina, I/VPP 27. 4. 2024
Katja Gašperič, Šipek 8, 8343 Dragatuš, 040 171 025
Pepper Junior by Lovely Dog, I/VPP Gemma, II/VPP 8. 5. 2024
Urša Javoršek, Zalog pri Moravčah 11 a, 1251 Moravče, 040 360 503
Charming Tail’s Jolty Njord, I/LPP Aurora, III/VPP 1. 6. 2024
Štefan Žun, Sp. Duplje 1 e, 4203 Duplje, 051 606 228
ZLATI PRINAŠALEC
Zhelaniy Kaleydoskop iz Pryanichnogo Domika Keep in Touch Pilar Oligarchia, I/PNZ 11. 3. 2024
Dejan Ratej, Lukovec 1 a, 1274 Gabrovka, 051 241 851
Marinians Just a Dream Lola Easy and So Funny 27. 4. 2024
Irena Oman, Gasilska ul. 10, 4000 Kranj, 031 344 193
NEMŠKI PREPELIČAR
Bor, II/I Bella Red philip’s Pet’s, II/II 2. 3. 2024
Jakob Flere, Potoška vas 41, 1410 Zagorje ob Savi, 040 690 112
Astor Lutverski, I/I Ajda, II/I 18. 4. 2024
Robert Tomazin, Cesta na Trato 12, 1330 Kočevje, 040 457 965
ANGLEŠKI KOKER ŠPANJEL
Merry Coctails Zealous L’Amour Coco Chanel Ankaranska 28. 2. 2024
Slavica Skalar, Oljčna pot 17, 6280 Ankaran, 041 827 020
Naruto Black Petrs Nana Dravska 1. 3. 2024
Anka Koračin, Dolnja težka voda 37, 8000 Novo mesto, 051 315 380
Annilann Mister Howloween I Will be Candy for your Eyes 11. 3. 2024
Saša Verbek, Fabianijeva uliva 29, 1000 Ljubljana, 041 410 140
Gardenstone Gran Torino Missy 27.5.2024
Eva & Jure Vitrih, Gortinska c. 75, 2366 Muta, 040 854 012
VALIŽANSKI ŠPRINGER ŠPANJEL
Key to My Life Adea Kassandra Brixi’s pride 4. 2. 2024
Matevž Smerkol, Veliki Ločnik 3, 1311 Turjak, 041 218 002
ROMANSKI VODNI PES
Terracarnica Bixby Cora Ljoljo 8. 4. 2024
Irena Pelko, Dobje 20, 4223 Poljane nad Škofjo Loko, 040 794 923
Terracarnica Bixby Ena 26. 4. 2024
Maša Grad, Laze 8, 8261 Jesenice na Dolenjskem, 040 907 371
PORTUGALSKI VODNI PES
Amigo de Pescador Amaro Bony 25. 3. 2024
Patricija Babnik & Barbka Šlebir, Bevkova ul. 5, 1233 Dob pri Domžalah, 040 255 532
Pablo do Lusiadas Aisha vom Seibersdorfer Hof 6. 4. 2024
Mirjana Mlakar, Rose Luxemburg 11 a, 2000 Maribor, 041 856 706
ŠPORTNE PASME PSOV PO FCI SKUPINAH
FCI 1
NEMŠKI OVČAR
Vito Jankaver, 4/I/IGP 1 Real Canterina Etna, 4/I/IGP 1 28. 1. 2024
Katja Krajnc, Prešernova 32, 9250 Gornja Radgona, 051 323 230
Dux Hojsova, Ang./IGP3 Kona Hojsova, 4/I/IGP1 2. 2. 2024
Avgust Hojs, Poljska pot 2, 9252 Radenci, 040 160 422
Gim vom Hutberg, 2/I Corona von Media 2. 3. 2024
Marko Prejac, Rogoška cesta 46, 2204 Miklavž na Dravskem polju, 031 266 400
Zoltan von Panoniansee, IGP 1 Libra von Panonian see, 2/I 3. 3. 2024
Zvone Devetak, Pot na Armes 22, 8281 Senovo, 040 439 131
Zamb von der Kanisfluh, 4/I/IGP 2 Bonny vom Schornfelsen, 4/I/IGP 1 10. 3. 2024
Elvis Resnik, Vanča vas 77, 9251 Tišina, 070 914 179
Arminius vom Gröster Steinberg, Ang./IGP 1 Wina hojsova, Ang./IGP 1 15. 3. 2024
Avgust Hojs, Poljska pot 2, 9252 Radenci, 040 160 422
Irk Zeleni Jurij, 4/I/IGP 3 Rita Zeleni Jurij, 2/I 16. 3. 2024
Andrej Bukovec, Preloge 2, 8333 Semič, 040 844 409
Lasso Bel-Mur, Ang./IGP1 Matravölgyi Menta, 2/I 18. 3. 2024
Štefan Bernjak, Gornja Bistrica 197/a, 9232 Črenšovci, 041 343 546
Novak di Casa Palomba, 4/I/IGP 1 Aurelija Bel-Mur, 2/II 22. 3. 2024
Uroš Topalovič, Mikloša Kuzmiča 17, 9000 Murska Sobota, 040 552 657
Zamb von der Kanisfluh, 4/I/IGP 2 Iskra iz M.S. Turopolje 6. 4. 2024
Dušan Lukač, Kroška ul. 79 a, 9000 Murska Sobota, 031 459 758
Ywan von der Zenzaiche, Ang./IGP1 Hera von Mitrahaus, 4/I/IGP1 7. 4. 2024
Peter Gojkovič, Spuhlja 11, 2250 Ptuj, 041 238 730
Hip-Hop vom Leithawald, 4/I/IGP 1 Lina Hajdinska, pd./IGP1 8. 4. 2024
Marko Prejac, Rogoška cesta 46, 2204 Miklavž na Dravskem polju, 031 266 400
Lido Izolamar, 4/I/IGP1 Česy Martinberg, 2/II 9. 4. 2024
Marijan Perič, Hrvatini 169, 6280 Ankaran, 031 510 605
Gladiator Feetback, 4/I/IGP1 Arka Tri Srca, 4/I/IGP1 11. 4. 2024
Žan Škrlec, Zg. Partinje 145 b, 2223 Jurovski dol, 031 000 168
Lasso Bel-Mur, Ang./IGP1 Trixi Bel-Mur 14. 4. 2024
Marjan Granfol, Grad 190 g, 9264 Grad, 031 646 001
Cosmo di Casa Beggiato, IGP1 Aska von der Kanisfluh, 4/I/IGP2 19.4.2024
Bojan Kerčmar, Veščica 8 b, 9000 Murska sobota, 070 840 648
Zeus vom Friedrichsfelder Eck, 4/I/IPO3 J’Adore Steel Soul, 4/I/IGP1 3. 5. 2024
Igor Fekonja, Kokolova ulica 2, 2250 Ptuj, 041 327 038
Naik Martinberg, 2/I/IPO2 Nala Kuharjeva, 2/I 7. 5. 2024
Jan Jesenko, Žiganja vas 32, 4294 Križe, 030 636 218
Polo Grof Bobi, 4/I/IGP2 Ely vom Elvisov, 2/I 9. 5. 2024
Matjaž Kraner, Zg. Jakobski dol 82, 2222 Jakobski dol, 051 632 076
DOLGODLAKI NEMŠKI OVČAR
Unique Star von Ducati, Ang./IGP2 Oja Izolamar, 2/I 15. 4. 2024
Špela Šmidovnik, Vrhpolje 118, 1241 Kamnik
BELGIJSKI OVČAR – MALINOIS
Catmandoo Force Canina Bibi Tri Sestry 17. 3. 2024
Gregor Kokalović, Šmarjeta 100, 8220 Šmarješke toplice, 040 725 339
BELGIJSKI OVČAR – GROENENDAEL
Black Heartbreaker’s Check It Out Conny Cro Matic 25. 5. 2024
Luka Zupančič, Groblje 3, 8000 Novo mesto, 040 725 253
BEAUCERON
Tyson du Pays des songes Era z Udoli Buku 24. 4. 2024
Jerneja Mašera Simić, Rjavica 1 d, 3250 Rogaška Slatina, 070 218 484
ŠVICARSKI BELI OVČARSKI PES
Brugal Anejo Bony 5. 5. 2024
Veronika Kogoj, Bilje 84, 5292 Renče, 040 582 951
Ixan Floyd les Trois Baiser Dain Diana vom Weissen Unterberg 10. 5. 2024
Katja Podgoršek, Apno 18, 4207 Cerklje na Gorenjskem, 040 584 514
Ixan Floyd les Trois Baiser Itsy Iota vom Weissen Unterberg 18. 5. 2024
Katja Podgoršek, Apno 18, 4207 Cerklje na Gorenjskem, 040 584 514
AVSTRALSKI OVČAR
Diamond Aire’s Make My Day Freeriders Wicked Dreams 8. 1. 2024
Eva Poljanec, Selo pri Bledu 29 a, 4260 Bled, 051 349 864
Bayloonds Blame It on the Moon Sakura Srdcove Eso 8. 2. 2024
Monika Kuplen & Jože Grah, Vidonci 116, 9264 Grad, 051 250 327
Fraytal’s Move Like Twin Denmar gross Felichita 3. 3. 2024
Barbara Pavlin, Češnjevek 43, 8210 Trebnje, 040 575 242
Freeriders Apache Buffalo Bill Flawless Fancy Foxy Roxy 26. 4. 2024
Tilen Grebenc, Gasilska ul. 1, 1292 Ig, 041 456 266
Unanas Kinder Bueno Fallcat Flawless Joyful Blue 29. 4. 2024
Lana Premk, Slovenska cesta 5, 1234 Mengeš, 051 213 155
Bastian Flakor from Sunny Hillside Nera Enya from Sunny Hillside 29. 4. 2024
Tjaša Koletnik Kidrič, Župečja vas 1 h, 2324 Lovrenc na Dr. Polju, 040 833 636
Witchunter Watermark Constance the Queen Blossom Orange 15. 5. 2024
Lucija Gradišar, Glavni trg 29, 8290 Sevnica, 041 443 810
Aliyah Steal My Show Sapphire of Hearts 18. 5. 2024
Rebeka Založnik, Videm 55 a, 1312 Videm-Dobrepolje, 051 221 019
Fraytal’ Move Like Twin Aspen Snow iz Viharnega Zavrha 22. 5. 2024
Marko Fabjan, Višnje 31, 1303 Zagradec, 051 211 209
DOLGODLAKI ŠKOTSKI OVČAR
Afterhero Valorant Touch of Sunlight of the Holy Mountain 21. 2. 2024
Neda Starman, Trg Pohorskega bataljona 3, 1412 Kisovec, 031 323 596
Jack Daniels at Intermittent Lake Kharisma at Intermittent Lake 9. 3. 2024
Mihela Debevec, Begunje 150, 1382 Begunje pri Cerknici, 031 400 735
Jolly Roger Black di Cambiano Jasmin’s Blossom at Intermittent Lake 11. 3. 2024
Mihela Debevec, Begunje 150, 1382 Begunje pri Cerknici, 031 400 735
Stonehaven Pride Hard Rock Midnight Melody Windy Lands 25. 3. 2024
Mojca Furlan & Denis Kogovšek, Lokavec 3 b, 5270 Ajdovščina, 040 472 321
Jack Daniels at Intermittent Lake Loiric Song at Intermittent Lake 31. 3. 2024
Mihela Debevc, Begunje 150, 1382 Begunje pri Cerknici, 031 400 735
Top Gun of the Holy Mountain Valse de Minuit of the Holy Mountain 17. 4. 2024
Neda Starman, Trg Pohorskega bataljona 3, 1412 Kisovec, 031 323 596
Xtra Dressed Up of the Holy Mountain Monsolana Deep Love 25. 4. 2024
Neda Starman, Trg Pohorskega bataljona 3, 1412 Kisovec, 031 323 596
KRATKODLAKI ŠKOTSKI OVČAR
Benjamin Strambery Unique`s Diamond Magic Tonight 31. 3. 2024
Lea Bohnec, Gaberje, Glavna ul. 23, 9220 Lendava, 040 896 006
Legend of Camelot’s Yesterday Once More Ottraway Venta 3. 4. 2024
Anka Kuhelj, Olika 1, 6272 Gračišče, 031 235 590
BRADATI ŠKOTSKI OVČAR
Soceitas Barbatum Aleksander Great Secret of the Sea 5. 3. 2024
Sergeja Brglez, Šared 52, 6310 Izola, 041 405 811
ŠETLANDSKI OVČAR
Scotfield’s Top Priority Upper Carniola Natural Beauty 10. 2. 2024
Jana Mršnik, Vrbica 22, 6250 Ilirska Bistrica, 041 711 923
Upper Carniola Natural Charmer Paris in the Spring Fulfilled Dream 13. 2. 2024
Tina Iskra Derenčin, Vrbovo 2, 6250 Ilirska Bistrica, 070 861 871
Risto of Most Majestiv Destiny of Mosta Majestic 5. 4. 2024
Milena Ocepek, Zabava 3, 1411 Izlake, 030 663 400
Pomysl na Accupro Blue Riverbad Kenya 12. 4. 2024
Nina Lojk, Opekarniška c. 18, 5290 Šempeter pri Gorici, 070 855 829
Dangerous Night Blue Riverbad Hali 23. 4. 2024
Rada Kikelj Drašler, Verd 37, 1360 Vrhnika, 040 937 316
Shelteam Mr. Blue Shashing Boy Glenalan Black Opium 12. 5. 2024
Valentina Pirih, Cesta na Belo 54, 4000 Kranj, 040 348 512
Mystic Moonlight Black Glamour Old Solar Sambiya Apllause rose 25. 5. 2024
Roman Hoheger, Bakovci, Panonska 28, 9000 Murska sobota, 041 516 028
BORDERSKI OVČAR
Apollo Charlie Iskra Hari Mata Hari 20. 2. 2024
Gregor Ogrizek, Babna Brda 27, 3264 Sv. Štefan, 031 611 093
Cataleya Rose Ball of Fire Nahrof Shot in Secret 26. 3. 2024
Ksenja Košljar Bele, sela 2, 8220 Šmarješke toplice, 031 607 035
Cid Queen of Garden Unlimited Adventure z Černobilych 1. 4. 2024
Eva Flerin, Tržaška c. 171, 1000 Ljubljana, 051 769 619
Gustaw Aslan II Blue Bricassart Beautiful in White 3. 5. 2024
Lorina Kastelic, Lipnik 55, 8210 Trebnje, 041 304 422
Asterix of Pinetree Borders Melanie Beauty of Matra 4. 6. 2024
Katja Šlamberger, Krekova ul. 6, 2310 Slov. Bistrica, 041 827 491
VALIŽANSKI OVČAR PEMBROKE
Honeyhouse Be My Secret Admirer Honeyhouse Over the Moon 29. 2. 2024
Violeta Zanjko Klemenčič, Kapca, spodnja ul. 3, 9220 Lendava, 051 202 466
Honeyhouse Guess Who is at RyeDiver Charismatic Arya Spice Pems 17. 3. 2024
Sabina Blažek, Ravnik 20 a, 1385 Nova vas, 040 835 554
SCHAPENDOES
Don Duplo Double Trouble del Cantoma Camagis Lawa 15. 3. 2024
Mateja Jakopič Tratnik, Gubčeva 2, 3310 Žalec, 030 610 344
FCI 2
KRAŠKI OVČAR
Svarun Tika Kamen Gorska 28. 2. 2024
Damijan Vitez, Gaberje 57, 6222 Štanjel, 040 798 895
Tarzan Uta 20. 3. 2024
Dušan Tomič, Vidičeva ul. 17, 1000 Ljubljana, 070 780 566
Nero Uma 26. 3. 2024
Renata Hubej, Gradišče 2, 3257 Podsreda, 070 876 313
Tim Ursa 2. 4. 2024
Goran Troha Žvokelj, Planina 91 h, 5270 Ajdovščina, 040 678 750
Tar Uta 3. 4. 2024
Renata Hubej, Gradišče 2, 3257 Podsreda, 070 876 313
Tref Sena Vintgarska 8. 4. 2024
Tomažič & Baš, Videž 49, 2310 Slov. Bistrica, 040 468 279
Tor Sora Kamen Gorska 11. 4. 2024
Cveto Erjavec, Pustota 32, 5281 Sp. Idrija
Skiper Pina Srednjedravska 13. 4. 2024
Franc Kiseljak, Teniče 74 d, 2206 Marjeta na Dr. Polju, 02 685 3001
Taras Resa Kraški Ruj 14. 4. 2024
Tomažič & Baš, Videž 49, 2310 Slov. Bistrica, 040 468 279
Dik Lumivik Usa 7. 5. 2024
Karmen Kren, Selnik 14, 1292 Ig, 031 288 832
PRITLIKAVI ŠNAVCER
House Kazak Oyama Hot Casablanca 31. 1. 2024
Aleksander Planko, Lopata 62, 3000 Celje, 041 630 343
Watzmann Felix von der Fuhrmannswache Anne Reine in Fante 2. 3. 2024
Urša Jelen Marin, Glavarjeva c. 36, 1218 Komenda, 041 963 129
House Kazak Perun Full of Joy Sisi 27. 3. 2024
Aleksander Planko, Lopata 62, 3000 Celje, 041 630 343
Big Paw’s Top Secret From Beginning Arizona 27. 4. 2024
Jožica Butkovič, Dečno Selo 34, 8253 Artiče, 041 823 398
Wictorious Star Wishbone ash Robo Canis Gigi Hadid 30. 4. 2024
Matjaž Pezelj, Šerovo 22, 3240 Šmarje pri Jelšah, 068 683 055
Watzmann Felix von der Fuhrmannswache Candy Sweet Mary 25. 5. 2024
Žan Potočnik, Štrafelova ul. 26, 2250 Ptuj, 070 778 212
SREDNJI ŠNAVCER
Come Fly With My Lady’s Pride Bacci Ball 3. 1. 2024
Oton Vidic, Kromberška c. 12, 5000 Nova Gorica, 051 275 374
Capital Radio One Lady’s Pride Alice Ginny Chundaluga 18. 4. 2024
Vesna Zupančič, Smolenja vas 6 a, 8000 Novo mesto, 040 366 580
DOBERMAN
Terzo von Zhaveli Habicha Grareva 17. 3. 2024
Tadej Holc, Na podrtem 1, 2000 Maribor, 041 891 337
ROTTWEILER
Elvis vom Hause Scherau Debbi von der Crossener Ranch 25. 12. 2023
Nataša Lukančič, Kresniški vrh 11, 1281 Kresnice, 041 505 400
Giacomo dell Oplite Josie Anguinus 8. 2. 2024
Tomaž Čamdžić, Ketejeva ul. 8, 6230 postojna, 031 770 416
Enrique II. Anguinus Kiara Anguinus 27. 2. 2024
Tomaž Čamdžić, Ketejeva ul. 8, 6230 postojna, 031 770 416
Olex vom Kressbach Goldi vom Kleinen Löwen 18. 4. 2024
Matej Jeraša, Rožna dolina c. II/26 a, 1000 Ljubljana, 041 376 306
VELIKI ŠVICARSKI PLANŠARSKI PES
Aksel Poražynianka Ajka 12. 3. 2024
Alojz Babnik, Solenja vas pri Artičah 39, 8253 Artiče, 041 611 329
Aksel Poražynianka Brita pri Gregorjih 18. 3. 2024
Žan Pusovnik, Šenbric 10, 3320 Velenje, 070 630 989
Giorgio Junior Megal Indian Perl Lepa Anka 3. 5. 2024
Renata Pavlovič, Križevska vas 42, 8330 Metlika, 040 718 506
Aksel Poražynianka Kaira od Svisart 16. 5. 2024
Jana & Alojz Babnik, Dolenja vas pri Artičah 39, 8253 Artiče, 031 611 329
BERNSKI PLANŠARSKI PES
Grunschnabel-Berner Cay Inra the Love of My Life 28. 2. 2024
Ksenija Kukovič, Dobrava 53, 3214 Zreče, 041 924 840
Ragnar Lothbrok de la Maladie D’Amour Adele Emerald River 5. 3. 2024
Simona Čoha, Lokavec 190 b, 5270 Ajdovščina, 041 257 787
Nelson z Gorzyckiej Zagrody Aurora Emerald River 1. 4. 2024
Neža Pibernik, Suhadole 58 c, 1218 Komenda, 051 838 229
Bernolli Gucci Man Brina od Sihurne 21. 5. 2024
Tea Meke, Tušev dol 11, 8340 Črnomelj, 041 370 169
BERNARDINEC
Ach vom Baronenschloss Panda vom Fugerhof 3. 5. 2024
Nina Prcač Dolinšek, Podšentjur 4 d, 1270 Litija
NOVOFUNDLANDEC
Made in Slovenia Family joy Aquatoriya Kelvin Vendy 4. 5. 2024
Barbara Narat Polanc, Tovsto 3 b, 3270 Laško
TORNJAK
Foxtrot Fresco Tor bohemia Palačinka Vala Liburna 3. 4. 2024
Ema Bošnjakovič, Gabrovčec 39, 1301 Krka, 051 610 056
SREDNJEAZIJSKI OVČAR
Arak Masha iz Ruskog Izvora 24. 2. 2024
Bojan Čemažar, Gorenji Novaki 52, 5282 Cerkno, 041 358 682
ŠARPLANINEC
Piari Gazi Baba Volcanoes Alfa 10. 3. 2024
Hadis Lišinovič, Ravbarkomanda 3, 6230 Postojna, 040 350 100
Piari Gazi Baba Volcanoes Beta Raubarska 12. 3. 2024
Hadis Lišinovič, Ravbarkomanda 3, 6230 Postojna, 040 350 100
HOVAWART
Blue Pinus Alpinia Vinnie von Wiener Stadtrand 24. 2. 2024
Jana Mršnik, Vrbica 22, 6250 Ilirska Bistrica, 041 711 923
NEMŠKA DOGA
Ares Gigi Sancti Jacobi 28. 3. 2024
Damijan Gotlin, Cerovec pod Bočem 2 c, 3250 Rogaška Slatina, 041 924 873
CANE CORSO
Groff Dolce Gracioso Karma Guardiana 25. 12. 2023
Anton Rozman, Veliko Mlačevo 60, 1290 Grosuplje, 040 352 883
Wolwerine Custode del Trono Zumba Amos de la Selva 10. 3. 2024
Špela & Franci Adamič, Mrtvice 12, 1332 Stara Cerkev, 041 362 792
Vbacco Junioe Freccia al Coure Havana Extra Corso 7. 4. 2024
Bonny Hrovat, pot za Bistrico 50, 1230 domžale, 041 370 379
TIBETANSKI MASTIF
Dagpa Vladce Noci Khyunglung Ngulkhar’s Farhana Padma 21. 2. 2024
Stjepan Kalafatič, Podgorje 23, 3000 Celje, 031 622 389
FCI 3
AMERIŠKI STAFFORDŠIRSKI TERIER
Opium Black long Step Jackpot Double Trouble Ast 17. 3. 2024
Ranko Butina, Dobrava pri Škocjanu 59 a, 8275 Škocjan, 051 275 707
Game Long Step Aska Long Step 13. 5. 2024
Ranko Butina, Dobrava pri Škocjanu 59 a, 8275 Škocjan, 051 275 707
CAIRN TERIER
Ind Zo Sengetova Madame Coco Chanel for Danatera 5. 4. 2024
Natalija Dragan-Gajari, Mala Pirešica 4 a, 3301 Petrovče, 041 437 746
Alf Drogon od Fy By Nky Pina Graščinska 19. 4. 2024
Lorena Baš, Zaboršt pri Dolu 42 a, 1262 Dol pri Ljubljani, 041 273 500
ZAHODNOVIŠAVSKI BELI TERIER
Million Reasons Sunshine Celebration Brigoree Sparkling Star 11. 3. 2024
Erika Kremser, Obrobna 13, 2354 Bresternica, 031 756 456
Bettyhill’s Mister Bombastic Inez Darlingwest 21. 5. 2024
Mihaela Margan Kocbek, Tezenska ulica 47, 2204 Miklavž na Dravskem polju, 041 331 241
PARSON RUSSEL TERIER
Capone Chilli Pepper Acookie Bratific Beast 25. 4. 2024
Ljubo Meglič, Cesta na Brdo 17, 4000 Kranj, 041 869 452
Whipptown Walter’s Ivy 17. 5. 2024
Veronika Udrih Tavčar, Kratka ulica 14, 3311 Šempeter, 041 858 292
JACK RUSSEL TERIER
Something in the Way Sunshinejack Julia od Vadanora 29. 4. 2024
Urška Juršev Srša, Škerbotova ul. 12, 2342 Ruše, 031 226 408
Fidel Castro Agapito Hogidus D&D Jack Sweet hills Tu Si Que Vales 1. 5. 2024
Urška Agapito, Sp. Škofije 15 b, 6281 Škofije, 031 851 934
YORKŠIRSKI TERIER
Helios Raa Barby Beg 24. 1. 2024
Robert Fras, Pesnica pri Mariboru 38, 2211 Pesnica pri Mariboru, 070 505 684
Angel Made in Fantasy Glena Unica 20. 2. 2024
Vesna Krančan, Paški Kozjak 51, 3320 Velenje, 031 399 418
Deanje Aristokrat Man Adoni’s Luxury Cinnamon Maryon’s 3. 4. 2024
Anja Fabiani, Poljanska c. 58, 4220 Škofja Loka, 040 673 381
Deanje Aristokrat Man Zvyozdnyi Mir Zhuliana DeLyuks 10. 4. 2024
Denise Kokalj, Drabosnjakova 2, 1000 Ljubljana, 051 330 941
Deanje Aristokrat Man Dazzling Shine Vivianne 18. 5. 2024
Anja Fabiani, Poljanska c. 58, 4220 Škofja Loka, 040 673 381
BIEWER
Satera Olgierd Samantha Mira Beiwerdorf Brunnen 10. 3. 2024
Anja Fabiani, Poljanska c. 58, 4220 Škofja Loka, 040 673 381
Marcel X-Men Lavista Image Dream Beiwerdorf Brunnen 4. 4. 2024
Suzana Rupar, Frankopanska ul. 16, 1000 Ljubljana, 040 222 167
Satera Olgierd Lolita Biewerdorf Brunnen 26. 5. 2024
Anja Fabiani, Poljanska c. 58, 4220 Škofja Loka, 040 673 381
FCI 5
PRITLIKAVI NEMŠKI ŠPIC
Grand iz Ruzy Breake Rules Ahsha Taralinska 16. 1. 2024
Tilen Grebenc, Gasilska ul. 1, 1292 Ig, 041 456 266
Star Kolled San Attache Viz-Marine Cherry Brady 23. 2. 2024
Primož Podlipnik, Plana 22, 4248 Lesce, 041 715 102
Tauro Versajus None Such Made for You 23. 2. 2024
Jožica Polajžer, Planjsko 19 a, 2322 Majšperk, 040 588 605
Sunny Pom Sherlock Holmes None Such Just Friends 2. 3. 2024
Nika Kocjančič, Dvor 11 a, 1210 Ljubljana Šentvid, 031 665 510
Malexis Poms As Aslan Poms Minnie 13. 3. 2024
Sara Kišek, Lipovec 1 b, 1331 Dolenja vas, 040 942 259
Gizmo Cicicpoms Cloe Just a’Twinkle Star 20. 3. 2024
Urška Kladnik, Polenci 5, 2257 Polenšak, 031 829 441
Malexis Poms Art Majestas Vestra Martini asti 24. 3. 2024
Sara Kišek, Lipovec 1 b, 1331 Dolenja vas, 040 942 259
Dan-Star-Kom Kent Intercharm Belle Boule de Marie Tsarskaya Udacha 1. 4. 2024
Anzhela Gregorets, Angelce Hlebce 11, 4000 Kranj, 040 833 233
Grand iz Ruzy Hugo Boss Grand iz Ruzy Barbie of Dancing Parti 14. 4. 2024
Špela Briški Cirman, Planina 87, 6232 Planina, 040 800 890
Sunny Pom Sherlock Holmes None Such She’s The One 20. 4. 2024
Nika Kocjančič, Dvor 11 a, 1210 Ljubljana Šentvid, 031 665 510
Malexis Poms as Tauro Saragosa 1. 5. 2024
Sara Kišek, Lipovec 1 b, 1331 Dolenja vas, 040 942 259
Ob Club’s Star Rising Dan-Star-Kom Dolche Vita Love 13. 5. 2024
Špela Briški Cirman, Planina 87, 6232 Planina, 040 800 890
MALI NEMŠKI ŠPIC
My Legend Athos Afortunato Zorro Ameli 30. 3. 2024
Darko, Maja & Maša Korošec, Kočno pri Polskavi 11 d, 2314 Zg. Polskava, 041 955 515
Ban-Boncida Florian Mylegend Written in the Stars 16. 4. 2024
Darko, Maja & Maša Korošec, Kočno pri Polskavi 11 d, 2314 Zg. Polskava, 041 955 515
ALJAŠKI MALAMUT
Orion Star of Inditarod Sunrise in Hajndlberg de Laouen 14. 4. 2024
Petra & Špela Pleh, Hajndl 6 h, 2274 Velika Nedelja, 031 229 591
SIBIRSKI HUSKY
Winter Melody Bad Like My Dad Absolutely Fabulous Aiwa R&S 5. 4. 2024
Kaja Jerlah, Veliko Mlačevo 71, 1290 Grosuplje, 051 812 769
JAPONSKI ŠPIC
Baltik Lain Zucat Layla Lee Japonska 11. 3. 2024
Nataša Sterniša, Iztokova 32, 5000 Nova Gorica, 031 635 646
SAMOJED
Beli Plamen Ultimate Fighter Bibi Beli Plamen 1. 3. 2024
Elena Pešova, Bilje 130, 5292 Renče, 070 250 767
Smiling Miracle Our Brand Noel Fairy-Tale del Baffin 15. 3. 2024
Marta Bandur, Starše 87 a, 2205 Starše, 041 214 949
Smiling Snowball Luminous Calypso Return to my Heart Blanja Polar 20. 3. 2024
Marta Bandur, Starše 87 a, 2205 Starše, 041 214 949
Delivano’s Presents to You Get Magic Cosinus Valencija Campanula 7. 5. 2024
Gregor Barba, Podbrežje 37, 6250 Ilirska Bistrica, 041 429 551
AMERIŠKA AKITA
Boki Alegra 2. 3. 2024
Franc Belna, Aženski vrh 2 a, 9250 Gornja Radgona, 040 576 484
FINSKI LAPONSKI PES
Medinellam Pyörremyrsky Chanel Charm of Silk 1. 3. 2024
Aljaž Čoko, Rožna dolina c. II/44 a, 1000 Ljubljana, 051 317 592
Medinellam Pyörremyrsky Ania Kabadula 2. 5. 2024
Urban & Tina Hribernik, Rošpoh-del 19, 2000 Maribor, 051 229 960
FARONSKI PES
Argaii-Esik of the Netherlands Vaskurs Maiasaurus Gisadotter 1. 3. 2024
Dora Levstek, Cesta na Mesarico 28, 1000 Ljubljana, 051 807 517
FCI 9
CAVALIER KING CHARLES ŠPANJEL
Totally True Love Number One Totally True Love Fortuna 21. 12. 2023
Monika Kuplen & Jože Grah, Vidonci 116, 9264 Grad, 051 250 327
Totally True Love Number One Totally True Love New Princess 27. 12. 2023
Monika Kuplen & Jože Grah, Vidonci 116, 9264 Grad, 051 250 327
Virtigo Sixi Biely Demon Balbina Petrinas Magic 19. 2. 2024
Simona Klemenc, Bistrica 9, 4290 Tržič, 041 992 915
Don Charly Bonibea Luona from the House of Cavaliers 7. 3. 2024
Urša Šuštar, Dolina 65 a, 4248 Lesce, 040 843 622
Virtigo Sixi Biely Demon Tasia Petrinas Magic 12. 3. 2024
Petra Zupanc, Topole 35 a, 3250 Rogaška Slatina, 040 634 831
True Magic Petrinas Magic Dalia Rotti Kingdom 15. 3. 2024
Barbara & Uroš Rojc, Pot na Debeli hrib 46, 1291 Škofljica, 031 314 622
Virtigo Sixi Biely Demon Paradisa Petrinas Magic 18. 3. 2024
Petra Zupanc, Topole 35 a, 3250 Rogaška Slatina, 040 634 831
True Magic Petrinas Magic Harmony Petrinas Magic 28. 3. 2024
Petra Zupanc, Topole 35 a, 3250 Rogaška Slatina, 040 634 831
Pascavale Adonis Mystic Skynie My Secret Winner 3. 4. 2024
Mateja Kocmut, Malečnik 245, 2229 Malečnik, 040 161 296
Lord of Manors Irving Kings Lucky Stars Ivy 11. 4. 2024
Nataša Sitar, Vrhpolje 193, 1241 Kamnik, 041 992 802
Prince Pascal Loraleo Wendy 12. 4. 2024
Tjaša Vodušek, bevkova 9, 2331 Pragersko, 040 752 584
Milbu You Attract Me Nella’s Cavaliers Raya 19. 4. 2024
Stanko Jalovec, Dolenja vas pri Krškem 13, 8270 Krško, 041 503 761
Milbu You Attract Me Nella’s Cavaliers Peggy Sue 1. 6. 2024
Stanko Jalovec, Dolenja vas pri Krškem 13, 8270 Krško, 041 503 761
VELIKI KODER
Leggero Danzatori Zonzo Blue 23. 1. 2024
Nika Grmek, Predel 2 b, 3240 Šmarje pri Jelšah, 041 734 569
TOY KODER
Elisei iz Tverskoy Ganmi Airi Arabesca Queen of Gold 5. 1. 2024
Pia Šerjak, Cikava 50, 1290 Grosuplje, 051 435 234
Mex von Animus Sieera Crveni Mayestoso 16. 1. 2024
Maja Kozole Popadić, Lukovec 37, 8294 Boštanj, 031 336 777
COTON DE TULEAR
Hip Hop vom Cotonfeeling Jasmina vom Cotonfeeling 2. 3. 2024
Miriam Habe Klopčič, Kraška ul. 6, 1000 Ljubljana, 031 777 939
Vegas Raj Karpat Pepsi Figaro & Dingo 2. 3. 2024
Martina Kokalj, Čebulovna 5, 1251 Moravče, 041 449 829
Hip Hop vom Cotonfeeling Blumarin Figaro & Dingo 9. 3. 2024
Martina Kokalj, Čebulovna 5, 1251 Moravče, 041 449 829
Largo Winch du Haut Marais Dynamic Figaro & Dingo 21. 3. 2024
Martina Kokalj, Čebulovna 5, 1251 Moravče, 041 449 829
Duke from Family Joy Evelyn Family joy 14. 4. 2024
Barbara Narat Polanc, Tovsto 3 b, 3270 Laško
Cottonly Dino Cottonly Nike 17. 4. 2024
Uroš Pajk, Strahinj 28, 4202 Naklo, 031 455 575
Vegas Raj Karpat Wish White Pearl of Madagaskar 24. 4. 2024
Tomaž Titovšek, Dol. Prekopa 26, 8311 Kostanjevica na Krki, 040 553 778
HAVANSKI BIŠON
Kenny Havana Angel Navajo Orkana 10. 3. 2024
Nataša & Gregor Sever, Šentvid pri Stični 124 f, 1296 Šentvid pri Stični, 064 139 514
Bailemos Age of Reason Family Heart Lunamai 15. 3. 2024
Janja Butkovič, Hruševo 102, 1356 Dobrova, 040 851 858
Velvet Story West World Daga Rio-Primero 16. 3. 2024
Mateja Lampret, Aškerčeva 43, 1230 Domžale, 051 673 549
Jango Mano Gentis Beladori Tramontana 21. 3. 2024
Uroš Rosa, Sinja gorica 101, 1360 Vrhnika, 040 840 884
Velen Havana Angel Navajo Mila 6. 4. 2024
Anita Škafar, Lipovci 70 a, 9231 Beltinci, 041 955 628
Dyson Lu La Perla All the Better 8. 5. 2024
Boris Črnac, Stara cesta 28, 4207 Cerklje na Gorenjskem, 051 439 761
KODRASTI BIŠON
Ninnolo del Cardinal Giierardo Pride of Tomaz Belle of the Ball 16. 3. 2024
Vesna Melanšek & Tomaž Planinšek, Lepa ulica 4, 3311 Šempeter, 051 235 172
MALTEŽAN
Diamond Gemini from Russia with Love Time to Shine Valentina’s Magic 10. 3. 2024
Valentina Žagar, Laporska 1, 2319 Poljčane, 040 235 542
ČIVAVA
Slo-White Rose Arsenal Lovely Sprites Amelie-pc 1. 2. 2024
Mojca Dubrovič, Lokev 229, 6219 Lokev, 040 133 787
Soulvic Ocean of Love Cirman Family Tally Daisy 8. 3. 2024
Kajetana Kaja Grebenc, Gasilska ul. 1, 1292 Ig, 041 456 266
FRANCOSKI BULDOG
Lazarus de Infinitum Taurus Keltis French Jadore 8. 2. 2024
Katja Milat, Brezovica na Bizeljskem 2, 8259 Bizeljsko, 031 590 866
Amber Amos de la Selva Khan Keed Scott 15. 3. 2024
Špela & Franci Adamič, Mrtvice 12, 1332 Stara Cerkev, 041 362 792
Frustyle Matvey Minnie Mouse Amos de la Selva 18. 3. 2024
Špela & Franci Adamič, Mrtvice 12, 1332 Stara Cerkev, 041 362 792
Lazarus de Infinitum Taurus Ragusa Frenchies Carolina Hererra 23. 3. 2024
Boštjan Mrvar, Petrinci 7, 1317 Sodražica, 041 604 185
BOSTON TERIER
D’iva Boston Sirius Victoria’s Diamond Vinnie Victoria’s Diamond 12. 3. 2024
Bojan & Tamara Kožuh, Vinka Vodopivca 56 , 5000 Nova Gorica, 051 238 877
MOPS
Charly Smart Mops-Bulldog Corona Croatica Nerina 27. 12. 2023
Nastja Starič, Ul. Mirana Jarca 11, 8340 Črnomelj, 070 278 036
Storyville’s Endymion Grand Marshal Storyville’s Fleurty Girl 24. 3. 2024
Mojca Poklečki, Vreclova 19, 2311 Hoče, 041 971 496
TIBETANSKI TERIER
Sems Kyi Bu Ku Mu Di Sumanshu Queen of Night 4.2.2024
Ramona O. Mesarič, Gorička ul. 6, Černelavci, 9000 Murska sobota, 040 699 722
Ci Ni Tag-Tu O’Mi Min Gyantso Jaronimska Bada Khampa Line 28. 3. 2024
Snežana Marič, Žorgova ul. 6, 1231 Lj.-Črnuče, 031 321 310
B’Bubble Bubble Abby Allegra 4. 4. 2024
Stanislav Abram, Novi dom 49, 1430 Hrastnik, 041 741 886
Ta Ra Tse Z’Rombon Sems Kyi Bu Jo Mo Gangs 23. 5. 2024
Brigita Sitar, Levstiki 4, 1316 Ortnek, 040 530 997
TIBETANSKI ŠPANJEL
Kabita Ming Mic Mac Once I Tried 29. 1. 2024
Andreja Šuštaršič Tomšič, Maroltova 10, 1000 Ljubljana, 041 724 724
Yeshi Norbu Gyalpo Zi-Dschig Cen-Po Kabita Sarnaya Black 18.4.2024
Stjepan Kalafatič, Podgorje 23, 3000 Celje, 031 622 389
ŠI-CU
Pag My Joy Hexa Lav Pas 21.4.2024
Maja Hribar, Zaloška cesta 195 a, 1260 Ljubljana-Polje, 041 796 672
FCI 10
MALI ANGLEŠKI HRT
Truewhipp Armando’s Secret Barnesmore Memphis Belle 1. 3. 2024
Igor Pivk, Mošnje 63, 4240 Radovljica, 040 589 958
Fast’n Pawesome Dulce de Leche Almawhip Teenage Thunder at Whippheart 7. 3. 2024
Tilen Klinkon, Prešernova c. 52, 1235 Radomlje, 031 736 398
Rock’n’Roll & Cha Cha Cha Karstia Olympia 20. 3. 2024
Aleš Novak, Ložarjeva ul. 29, 1000 Ljubljana, 070 871 560
Stella Cometa Something More Stella Cometa Rose De Mai 2. 4. 2024
Saša Stanič, Predstruge 60, 1312 Videm Dobrepolje, 041 304 509
IRSKI VOLČJI HRT
Gwyn Ap Nudd’s Huckleberry Gwyn Ap Nudd’s Gina Lollobrigida 7. 4. 2024
Susanne Wuttke, Hrastje-Mota 10, 9252 Radenci, 0043 664 8444 641
RUSKI HRT
Elegantniy Eros by H.R.I.B. Balalajka Stepowy Goniec 25. 3. 2024
Blanka Hrženjak, Ob Strugi 25, 3313 Polzela, 031 590 763