Predvidena legla marec – maj 2019

Vse vzreditelje ponovno obveščamo, da prijava paritve, tudi, če je potrjena s strani vzrejne komisije, NI objavljena, če ste jo oddali na starem obrazcu brez soglasja o objavi osebnih podatkov (skladno z uredbo). Enako velja za paritve lovskih psov za objavo v reviji Lovec! Prosimo, da oddajate prijave paritve na novem obrazcu.

LOVSKE PASME PSOV PO FCI SKUPINAH:

FCI 3
NEMŠKI LOVSKI TERIER
Naš Maks, I/I Ajka, II/I 7. 4. 2019
Stanislav Pišek, Žažar 16, 1345 Horjul, 041 933 938

Daf Cvičkov, I/I Ajka Nebeška, I/I 15. 5. 2019
Anton Špeglič, Za Savo 16, 1430 Hrastnik, 040 750 504

Naš Maks, I/I Andija, I/I 15. 5. 2019
Janez Srpčič, Cerklje ob Krki 69, 8263 Cerklje ob Krki, 041 984 831

Taj, I/I Kora, I/I 21. 6. 2019
Zdravko Garmut, Sp. Kapla 35, 2362 Kapla, 041 346 914

JACK RUSSEL TERIER
Touchstar Clash of Clans, I/II Menina Moca, II/II 28. 2. 2019
Stanislav Lihtenvalner, Ilovci 15, 2275 Miklavž pri Ormožu, 031 674 629

Colt z hubertovy Družiny, I/I Asta, I/II 10. 5. 2019
Janko Ferjan, Triglavska ul. 7, Ribno, 4260 bled, 041 600 391

FCI 4
KRATKODLAKI KUNČJI JAZBEČAR
Minidogland Shipshap Koketka Kurazhnaya iz Taksomanii 6. 5. 2019
Alexander Naseka & Nina Bogutskaya, Dolga gora 2, 3232 Ponikva, 051 214 166

KRATKODLAKI PRITLIKAVI JAZBEČAR
Yaeger Yatt Gilovam Barones Baerbel von Burg Wildenstein 12. 4. 2019
Manca Čop, Gabrsko 40, 1420 Trbovlje, 041 656 018

KRATKODLAKI JAZBEČAR
Alf, I/I Ajda, I/I 23. 5. 2019
Jože Rojs, Zavrh 81, 2232 Voličina, 031 642 889

RESASTI JAZBEČAR
Hubertus, I/I Astra Negojniška, I/I  30,4,2019
Boštjan Predalič, Mavsarjeva cesta 22, 1357 Notranje gorice, 041 362 366

Hubertus, I/I Hetty Ptujskogorska 3. 5. 2019
Boštjan Bergant, Loke 34, 1219 Laze v Tuhinju, 031 681 698

Hunt ze Šanovskych Poli, I/I Gea Ptujskogorska, I/I 23. 5. 2019
Mirko & Gorazd Slemenšek, Dolnje Brezovo 33, 8283 Blanca, 041 423 917

Hubertus, I/I Simba Lipovška, II/II 15. 6. 2019
Primož Žunter, Okonina 18, 3333 Ljubno ob Savinji, 051 652 682

FCI 6
ERDELSKI GONIČ
Atos, I/I Homokkerti-Cserkesz Ada, II/I 24. 5. 2019
Matjaž Tašič, Senadole 32, 6224 Senožeče, 041 354 259

KRATKODLAKI ISTRSKI GONIČ
Difi, I/I Cita, I/I 30. 3. 2019 Jože Grobelnik, Sele 60, 2380 Slovenj Gradec, 041 613 460

RESASTI ISTRSKI GONIČ
Dren, I/I Bela Labinska, I/I 15. 5. 2019
Janez Šumak, Braslovče 74, 3314 Braslovče, 041 685 664

NEMŠKI GONIČ
Ceks vom Horemoos, II/II Biba, I/I 15. 4. 2019
Tone Resnik, Mali Jelnik 7, 1223 Blagovica, 031 704 894

Aron, II/I Dunja vom Zwiseler Winkel, I/I 16. 6. 2019
Branko Sluga, Škoflje 36, 6217 Vremski Britof, 051 224 477

Ceks vom Horemoos, II/II Brina, I/II 8. 7. 2019
Marko Krašovec, Jelša 3, 1223 Blagovica, 041 987 807

SLOVAŠKI GONIČ
Điro Janški, II/I Cassy, I/II 27. 5. 2019
Florijan Peternelj, Brce 10 a, 6250 Iliriska Bistrica, 041 584 193

POSAVSKI GONIČ
Dik, II/I Palma iz Gorenje vasi 21. 4. 2019
Rafet Beganović, Migojnice 6 a, 3302 Griže, 070 762 907

Dino, I/I Alma, II/I 17. 5. 2019
Primož Delošto, Koštabona 69 a, 6274 Šmarje, 041 473 060

Dino, I/I Olka iz Gorenje Vasi, I/I 30. 6. 2019
Lado Raztresen, Lučine 32, 4224 Gorenja vas, 031 614 822

BRAK JAZBEČAR
Fler s Ponikve, II/I Dina, I/II 19. 3. 2019
Anton Kraševec, Zagaj pri Ponikvi 17 b, 3232 Ponikva, 041 574 703

Ago Gozdniški, I/I Hana od Gazvode, I/II 27. 6. 2019
David Gazvoda, Pečke 4, 2321 Makole, 040 828 318

BIGL
Cer, II/I Lana Lipovška, II/II 22. 4. 2019
Jožef Kamnik, Podgorje 127, 2381 Podgorje pri Slov. Gradcu

BRANDL BRAK
Lari Janški, II/I Ajka, II/I 4. 4. 2019
Marko Prestor, Kovorska cesta 68, 4290 Tržič, 041 886 116

Bady Janški, I/I Aka, II/I 30. 4. 2019
Danijel Bradelj, Zarečje 50, 6250 Ilirska Bistrica, 031 754 397

Abor, II/I Ajka, I/I 6. 5. 2019
Dušan Dojčinovič, Rašica 29, 1315 Velike Lašče, 041 879 765

Bady Janški, I/I Zana, II/I 4. 6. 2019
Zdravko Novak, Tomačevica 23 a, 6223 Komen, 051 460 662

Bady Janški, I/I Cika, II/I 4. 7. 2019
Ivan Kerle, Senožeče 63, 6224 Senožeče, 041 789 076

BAVARSKI BARVAR
As, I/I Cessy Lučny Vrch, I/I 24. 4. 2019
Jure Pagon, Godovič 118, 5275 Godovič, 041 693 801

Carlos ze Skalniho, II/I Alka, I/II 16. 5. 2019
Beno Črešnik, Sv. Primož na Pohorju 78, 2367 Vuzenica, 040 623 093

MODRI GASKONJSKI GRIFON
Magnus del’Echo de Jailloux, I/I Bonna, I/I 21. 6. 2019
Viktor Pušnik, Ribnica na Pohorju 9 a, 2364 Ribnica na Pohorju, 031 629 673

FCI 7
NEMŠKI KRATKODLAKI PTIČAR
Xeno vom Geestmoor, 5/D1,S1 Fahra vom Leimbachtal, 5/JZP 25. 4. 2019
Boštjan Plaznik, Stranske Makole 5a, 2321 Makole, 041 753 877

Jag Svetilovrenc, 5/JZP Aya Radomljska, 4/JZP 1. 6. 2019
Matjaž Bogataj, Seljakovo naselje 5, 4000 Kranj, 031 357 187

Nik Lovrenški, 5/JZP Gina-Ebbla od Gložiniča, 5/JZP 16. 6. 2019
Miha Simeunovič, Zajasnovnik-del 4, 1221 Motnik, 051 351 361

NEMŠKI ŽIMAVEC
Arko Ljutomerski, 4/JZP Nila Murskočrnska, 4/VUP 10. 5. 2019
Štefan Hoheger, Murski Črnci 53 c, 9251 Tišina, 041 200 132

MADŽARSKA VIŽLA
Magasparti Rutinos Zsolna, RSZVM Titi Spirit of Hunting, 5/JZP 18. 5. 2019
Anton Markelj, Brezje 78 a, 4243 Brezje, 041 324 971

ANGLEŠKI SETER
Fairray Yippi Yaheh Xpress Fairray, 5/PPA 22. 5. 2019
Marjetka Schneider-Malovrh, Letuš 6b, 3327 Šmartno ob Paki, 031 848 976

FCI 8
LABRADOREC
Loldrup Loving Labs Zeus My King Funkyland’s Amber Moon, I/LPP 10. 5. 2019
Aleksandra Dajčar, Ponirkova 22, 1292 Ig, 041 875 234

A Sense of Pleasure’s Winnie the Pooh, I/PNZ Senna, I/VPP 12. 5. 2019
Vito Kraner, Pongrac 157, 3302 Griže, 041 453 596

Jo Dell of Bohemia Bras Luna Stara Loka 15. 5. 2019
Ciril Frlan, Binkelj 44, 4220 Škofja Loka, 051 391 808

Deluxe Sarracenia Sitkowski Bor Annula’s Tilly Trotter, I/TPP 15. 5. 2019
Martina Krančan & Robert Cintauer, Kočno pri Polskavi 25, 2314 Zg. Polskava, 031 350 579

ZLATI PRINAŠALEC
Shamrock the Vale of Ewyas, 5/IPO-R Milly Dravska, 5/VPR 26. 5. 2019
Zdenka Kranjc, Zrkovska 174, 2000 Maribor, 02 47 10 397

GLADKODLAKI PRINAŠALEC
Sigger Tarka Lovely Falcon Rocket Fire Queen 10. 5. 2019
Vasja Mrdavšič, Podpeca 37, 2393 Črna na Koroškem, 041 271 297

San Diego Aknel Top, OVVR Aileenkalls Anouk, I/VPP 16. 5. 2019
Iveta Kovačova, Ocvirkova ul. 103, 1231 Ljubljana-Črnuče, 040 830 059

CHESAPEAKE BAY PRINAŠALEC
Good Will Hunting Hopeful Cato Ilona Chessy z Vlčich Luk, I/PNZ 14. 5. 2019
Barbara Horvat, Dolenje Selce 17, 8211 Dobrnič, 031 485 698

ANGLEŠKI ŠPRINGER ŠPANJEL
Baki, I/0 Cecilia od Jakubskeho Rybnika, I/I 19. 3. 2019
Zdravko Zabavnik, Lačaves 21, 2276 Kog, 051 338 982

Najt, I/I Prada, I/I 1. 6. 2019
Jožef Obal, Pertoča 6, 9262 Rogašovci, 041 627 103

ANGLEŠKI KOKERŠPANJEL
Anthony Schönez, I/I Linden Forest Moja Flora Dravska, I/I 17. 3. 2019
Milan & Tatjana Kranjc, Zrkovska c. 174/a, 2000 Maribor, 041 553 919

Roxicocker Twist Pipa Lona Dravska, I/0 19. 3. 2019
Milan & Tatjana Kranjc, Zrkovska c. 174/a, 2000 Maribor, 041 553 919

Fearless Warrior of English Lady, I/0 Diva “Kralj lova”, I/0 17. 4. 2019
Silvo & Amanda Kralj, Spuhlja 131 b, 2250 Ptuj, 031 495 460

Doubtless Strike a Pose-Fabi, I/0 Juliet of English Lady, I/0 17. 5. 2019
Vladimir Fajdiga, Kalistrova ulica 6, 6230 Postojna, 031 381 881

NEMŠKI PREPELIČAR
Darko Zauberflöte, I/II Isa Prepeličarska, I/I 22. 2. 2019
Vinko Otorepec, Vrbje 10, 3310 Žalec, 041 809 143

Sandra von Rebelnand, I/I Ara, I/I 2. 4. 2019
Jože Harastija, Sv. Ožbolt 4 a, 4220 Škofja Loka, 031 246 591

ROMANSKI VODNI PES
Fulmine della Geminiola Lara King of Truffles, II/0 7. 4. 2019
Marijan Bogovič, Glavarjeva cesta 22a, 1218 Komenda, 041 593 506

ŠPORTNE PASME PSOV PO FCI SKUPINAH

FCI 1
NEMŠKI OVČAR
Irk Zeleni Jurij, 2/I / IPO2 Kendy Zeleni Jurij, 2/I /IPO2 13. 3. 2019
Sandra Kožar, Sela pri Jugorju 3, 8331 Suhor, 040 500 713

Eras aus Carniae, 2/I Miša Grecs, 2/I /IPO1 19. 3. 2019
Alojzij Golob, Ul. E. Adamiča 52, 1356 Dobrova, 041 741 775

Vito Jankaver, 2/I Hana Alt Deutsch, 2/I 19. 3. 2019
Franc Pusovnik, Šenbric 10, 3320 Veljenje, 041 565 389

Bosco vom Urbohaus Imbra von der Jahnhöhe 20. 3. 2019
Bojan Uršič, Gajeva ulica 16, 1235 Radomlje

Iniesta vom Leithawald, IPO3 Moly iz Virloga, 4/I /IPO1 26. 3. 2019
Matej Tušek, Selca 148, 4227 Selca

Gizmo Grof Bobi, Ang/IPO1 Janka von Hagauland, 2/I 26. 3. 2019
Franc Tinauer, Pod vinogradi 19, 2345 Bistrica ob Dravi, 051 614 218

Nightmare von der Teufelskehle, IPO2 Arči Preloška, 2/I 30. 3. 2019
Radko Mandeljc, Mostaniška cesta 31, 5282 Cerkno, 051 216 612

Dux di Xara, Ang./IPO2 Juta Kuharjeva, 4/I /IPO-VO 31. 3. 2019
Martina Kuhar, Stara Loka 34, 4220 Škofja Loka, 031 652 585

Djego Mena Burgi, Ang./IPO1 Zara “Zlata Huba”, 2/I 1. 4. 2019
Stanka Šelekar, Hotunje 15 a, 3232 Ponikva, 041 359 344

Odax Golobov, 2/I/IPO1 Uta Golobova, 2/I 12. 4. 2019
Blaž Golob, Tolminska cesta 38, 5281 Sp. Idrija, 041 422 165

Croat vom Drei Schwarze Engel, 4/I / IPO1 Bira von Mitrahaus, 4/I /IPO1 14. 4. 2019
Peter Gojkovič, Spuhlja 11, 2250 Ptuj, 041 238 730

Vito Jankaver, 2/I Senta Bricberg, 2/I 16. 4. 2019
Franc Pusovnik, Šenbric 10, 3320 Veljenje, 041 565 389

Uneek vom Kapellenburg, Ang./IPO1 Feli von der Wolfstratte, 4/I 26. 4. 2019
Boštjan Natek & Stojan Večernik, Na Jelovcu 43, 2354 Bresternica, 041 709 450

Paris Hojsova, Ang./IPO1 Elly von der Kanisfluh, 4/I/ IPO1 3. 5. 2019
Avgust Hojs, Poljska pot 2, 9252 Radenci, 040 160 422

Dux di Xara, Ang./IPO2 Tarra Jankaver 6. 5. 2019
Janko Gojkošek, Gerečja vas 31, 2288 Hajdina, 041 327 203

Irk Zeleni Jurij, 2/I / IPO2 Anke vom Leithawald, 4/I/ IPO1 7. 5. 2019
Andrej Bukovec, Železničarska 1, 8340 Črnomelj, 040 844 409

Azud vom Geiersbühl Atena Steel Soul, 2/I 10. 5. 2019
Bilka Tomažin, Zg. Pirniče 10, 1215 Medvode, 031 685 664 (Tomaž Miklavčič)

Croat vom Drei Schwarze Engel, 4/I / IPO1 Lady iz MS Turopolje, 2/I 12. 5. 2019
Dušan Lukač, Kroška 79 a, 9000 Murska Sobota, 031 459 758

Negus Golobov, 4/I/ IPO1 Usha Golobova, 2/I 18. 5. 2019
Blaž Golob, Tolminska cesta 38, 5281 Sp. Idrija, 041 422 165

Paris Hojsova, Ang./IPO1 Puma Ratina, 4/I/IPO1 20. 5. 2019
Brigita Rodošek, Kočevarjeva ul. 4, 2000 Maribor, 041 559 505

Gizmo Grof Bobi, Ang/IPO1 Elly Martinberg, 2/I 20. 5. 2019
Nadja Mihelj, Brje 55, 5263 Dobravlje, 051 649 629

Gizmo Grof Bobi, Ang/IPO1 Lassa Dromax, 2/I 22. 5. 2019
Zvone Devetak, Pot na Armes 22, 8281 Senovo, 040 439 131

Gizmo Grof Bobi, Ang/IPO1 Holy Martinberg, 2/I 6. 6. 2019
Nadja Mihelj, Brje 55, 5263 Dobravlje, 051 649 629

Odax Golobov, 2/I/IPO1 Kessy Ratina, 2/I 12. 6. 2019
Bogdan Tušar, Tomšičeva 20, 5280 Idrija, 041 670 513

BELI ŠVICARSKI OVČAR
White Wallentino z Chaty Leona Bella Swan Les Trois Baisers 1. 5. 2019
Barbara Tribušon, Kamovci 32, 9223 Dobrovnik, 031 872 096

Solo Contro Tutti od Bijelih Anđela Tara Fliegeland 15. 5. 2019
Niko Danetovič, Prešernova c. 2, 1230 Domžale, 041 794 974

Obi Wan od Bijelih Anđela Vilonijasilver 10. 6. 2019
Maja Frelih, Žirovska cesta 10, 5281 Sp. Idrija, 070 777 585

DOLGODLAKI ŠKOTSKI OVČAR
Wicani Sharped Dressed Man Celestial Legend of the Windy Lands 7. 4. 2019
Mojca Furlan, Lokavec 3b, 5270 Ajdovščina, 040 472 321

Dashing Raven Knight of the Windy Lands Aydeen a Touch of Heaven 17. 5. 2019
Katarina Petrič, Knežak 148 a, 6253 Knežak, 031 776 917

Romania Power of Love of the Holy Mountain She’s the One of the Holy Mountain 21. 5. 2019
Neda Starman, Trg Pohorskega bataljona 3, 1412 Kisovec, 031 323 596

Bejewelled Sky of the Windy Lands Verona Nights von der Ischlerbahn 29. 5. 2019
Martina Velepec, Placar 66, 2250 Ptuj, 051 697 777

AVSTRALSKI OVČAR
Airplane’s Let me Cry for You Amber Allert Tzunami is Coming 3. 4. 2019
Darja Mikuž, Zadlog 12, 5274 Črni vrh nad Idrijo, 068 166 760

Robin hood King O’Sherwood del Whyper delle G Jorasses Flawless Fancy Roxy Foxy 16. 4. 2019
Tilen Grebenc, Gasilska ulica 1, 1292 Ig, 040 882 511

Casa de Filler Puk I’ll Walk Withfun Alpine River Tiffany 16. 5. 2019
Martina Oitzl, Kranjska gora, 041 913 942

BORDERSKI OVČAR
Kaleidoscope Be My Masterpiece Chantal Seta del Oro 28. 4. 2019
Barbka Novak, Ul. Tončka Dežmana 6, 4000 Kranj, 051 366 663

Cap Eclipse of the Moon Brave Snoopy 11. 5. 2019
Nikolina Kožar, Pristava ob Krki 15, 8312 Podbočje, 030 661 515

Alderaan Here I Am Yonders Oaks My Love 14. 5. 2019
Katja Marinček, Češenik 20, 1233 Dob, 041 730 727

Simpll Black and White Aurora Spora il Cielo 29. 5. 2019
Gregor Ogrizek, Babna Brda 27, 3264 Sv. Štefan, 031 611 093

ŠETLANDSKI OVČAR
Galaxy Star Logan the Pride of Rough’s Blue Riverbad Bright Star 10. 6. 2019
Nina Lojk, Opekarniška cesta 18, 5290 Šempeter pri Gorici, 070 855 829

VALIŽANSKI OVČAR PEMBROKE
Daredevil’s mr. Sandman From Staken Afrodita Beauty 19. 4. 2019
Andrej Klemenčič, Kapca, Spodnja ulica 3, 9220 Lendava, 040 427 770

BEAUCERON
Gary du Pays des Songes, IPO3 Nike Črna Perla, IPO1 30. 5. 2019
Jasmina Kadić, Bučetna vas 34, 8340 Črnomelj, 040 175 707

FCI 2
KRAŠKI OVČAR
Nil Nesi Zeleni Jurij, 2/I 1. 4. 2019
Viktor Kren, Podgorje 64 b, 2381 Podgorje pri Slov. Gradcu, 041 600 402

Oto Pika 13. 4. 2019
Matjaž Cigoj, Malovše 37, 5262 Črniče, 031 717 981

Oki Pastisto Luna 5. 5. 2019
Joži Omahen, Volavlje 16, 1000 Ljubljana, 040 670 231

Nojko Orka Pastisto 17. 5. 2019
Janez Boštjančič, Mišače 8, 4246 Kamna gorica, 031 847 041

PRITLIKAVI ŠNAVCER
Bon Jovi Humulus Gens House Kazak Rhapsody 14. 4. 2019
Breda Zabukovnik, Šenbric 48, 3320 Velenje, 041 476 119

SREDNJI ŠNAVCER
Xent Saltus ze Zahrabske Charlotte Saltus ze Zahrabske 30. 4. 2019
Tadeja Buh, Gradež 16, 1311 Turjak, 041 215 346

DOBERMAN
Steven Spielberg Jahrestal Cindy Crawford Jahrestal 7. 3. 2019
Alojz Purgaj, Jareninski dol 62a, 2221 Jarenina

ROTTWEILER
Japanac von Haus Dražić Castra vom Hause Castrum 1. 3. 2019
Matej Šušmelj, Polževa ul. 4 c, 5270 Ajdovščina, 041 376 719

Džomba von Haus Dražić Yuppie from Royal Breed 2. 3. 2019
Matej Šušmelj, Polževa ul. 4 c, 5270 Ajdovščina, 041 376 719

Electro from Primo’s Imperium Gini Skyrott Storm 5. 3. 2019
Marko Teršek, Škapinova 9, 3000 Celje, 041 536 422

Eminem vom Hause Edelstein Cuba vom Hause Edelstein 27. 3. 2019
Vojka & Luka Vratič, Podjunska 22, 1000 Ljubljana, 031 356 963

Rik Darel Destiny Wildernike 3. 4. 2019
Igor Eferl, Sp. Boč 32 f, 2352 Selnica ob Dravi, 051 621 057

Electro from Primo’s Imperium Viny Mumlek 14. 4. 2019
Sonja Babič, C. ob Gramoznici 17 a, 2204 Miklavž, 041 538 534

NEMŠKI BOKSER
Dante e Garestino Cita Mala E Garestino 2. 3. 2019
Anda Klančič, Pot pomorščakov 6, 6320 Portorož

Bomber v. Zoycik, 4/II Killer Kiss – Kawasaki Katana Touch Your Heart, 2/III 25. 3. 2019
Boštjan Primec, Gumnišče 2, 1291 Škofljica, 031 507 186

Bomber v. Zoycik, 4/II BB Black Ballu Touch Your Heart, 4/II 5. 4. 2019
Boštjan Primec, Gumnišče 2, 1291 Škofljica, 031 507 186

Balu, 2/II Hubba Bubba Baby von Aisneren, 2/II 6. 4. 2019
Samo Potočnik, Racovnik 20, 4228 Železniki, 031 361 004

Bomber v. Zoycik, 4/II Mascha Zoycik v.d. Burg Singidunum, 2/II 13. 4. 2019
Ljubica & Ivbo Gajić, Kozakova 7, 1290 Grosuplje, 040 208 130

Gelso del Colle dell’Infinito, ZTP Bonita Iris Amoris, 2/II 30. 4. 2019
Marija Franko, Obrežje 25, 8261 Jesenice na Dolenjskem, 041 909 508

Quelo del Colle dell`Infinito Mariška Stella Styria, 2/II 23. 5. 2019
Inge Hertl Zorko, Košaški dol 100, 2000 Maribor, 040 592 062

Yps Rudy von Felix, 4/II Aysha, 2/II 28. 5. 2019
Manfreda Srečko, Partizanska cesta 33, 1420 Trbovlje, 040 294 182

VELIKI ŠVICARSKI PLANŠARSKI PES
Bosco vom Zundli Melly Žusemska 22. 5. 2019
Franc Žurej, Javorje 32, 3263 Gorica pri Slivnici, 041 203 914

BERNSKI PLANŠARSKI PES
Tanderbay z Deikowey Doliny Zara Riomadea Grande 10. 4. 2019
Darja Mikuž, Zadlog 12, 5274 Črni vrh nad Idrijo, 068 166 760

Harry Bernieshine Green Card di Ricasso 27. 4. 2019
Marlen Skarlovnik, Ob nasipu 44, 2342 Ruše, 040 321 986

Harry Bernieshine Emmy Serce Domu 8. 5. 2019
Danica Rebov, Sp. Gabernik 32, 3241 Podplat, 040 606 796

Venyim Gyöngye Huygens Teery Majowy Skarbiec 12. 5. 2019
Ivan Janežič, Vir pri Stični 7, 1295 Ivančna Gorica, 041 612 007

HOVAWART
Dragomir vom Zehnergarten Astra iz mesta vrtnic 25. 3. 2019
Tina Gabrijelčič, Bratoževa 14, 5290 Šempeter pri Gorici, 040 708 717

NOVOFUNDLANDEC
Mississipi Missouri Trevis Joanna Jo Family Joy 25. 3. 2019
Anja Bevc, Zalog pri Šempetru 12/d, 3311 Šempeter v Savinjski dolini, 041 370 981

Take me to your Heart Tender Ebony Afrodita Lepotica Daisybear 9. 6. 2019
Jožica Mestnik Hrast & Mitja Hrast, Ul. Konrada Babnika 17, 1210 Ljubljana-Šentvid, 041 272 671

ANGLEŠKI BULDOG
Onahia del Atlante Evoque Yasmine of Britcherst Dog 25. 2. 2019
Gabrijela Hribar, Moškričeva 8, 1000 Ljubljana

ŠARPLANINEC
Arkan-Pako Alfa 16. 5. 2019
Hadis Lišinović, Raubarkomanda 3, 6230 Postojna

CANE CORSO
Celjo Denico Jamarai On Fire Sangue Magnifica 18. 5. 2019
Špela & Franci Adamič, Mrtvice 12, 1332 Stara Cerkev, 041 362 792

DOGO CANARIO
Erny Valachiadog Aša Macrocanario 13. 5. 2019
Marko Jerman, Mlaka 38 c, 1218 Komenda, 051 641 410

BORDOJSKA DOGA
Marlet z Orisku Aqua Talbarah 25. 6. 2019
Saša Rosulnik, Orehovlje 30, 4000 Kranj, 041 641 013

FCI 3
AMERIŠKI STAFFORDŠIRSKI TERIER
Lexus Long Step Daisy Marsonia Pop AST 28. 4. 2019
Anja Kramar, Zgornje Rute 94, 4282 Gozd Martuljek, 041 479 545

Dueto Status Einstein Proud Line I like the Way you Move 15. 5. 2019
Dragana Stojilković, Zagrebška c. 74, 2000 Maribor, 040 778 401

Cristal Staff La Kick Ass Sea Keeper’s All in One 16. 5. 2019
Denis Kralj, Mali Slatnik 25, 8000 Novo mesto, 040 296 414

Anaissa Excalibur Spirit Vasianum Extreme Beauty 26. 5. 2019
Ranko Butina, Dobrava pri Škocjanu 59 a, 8275 Škocjan, 051 275 707

PRITLIKAVI BULL TERIER
Rocky Balboa Antonio Casanova Pagani Zonda Tricolore Antonio Casanova 6. 3. 2019
Doroteja Irena Jarc, Streliška ul. 4, 1240 Kamnik, 031 616 080

AIREDALSKI TERIER
Joval Must be Magic Sher Okenite at Dante Deo’s 21. 5. 2019
Demis Skaza, Ogljenšak 36, 2314 Zg. Poslkava, 031 541 344

IRSKI MEHKODLAKI PŠENIČNI TERIER
Cabernet Sauvignon Soft Party Jenny joy Wanton Buddy’s 27. 3. 2019
Maja Navodnik Preložnik, Šalek 62 g, 3320 Velenje, 031 861 542

Ben Ena Sundance Shamrock 16. 4. 2019
Tim & Alenka Podlogar, Ul. Bratov Kotar 25, 1236 Trzin, 041 650 241

MANCHESTERSKI TERIER
Ulysses Grant von Mainhattan I am Katnis Metheora 3. 5. 2019
Teja Gortnar, Rožna dolina c. 1/17, 1000 Ljubljana, 031 551 423

RESASTI FOKSTERIER
Captain Jack of Assuming Arabesque Shila dei Consorti 7. 3. 2019
Zdenka Šfiligoj, Obmejna cesta 26, 5290 Šempeter pri gorici, 031 229 497

JACK RUSSEL TERIER
Touchstar Clash of Clans Felka Bicolor 10. 3. 2018
Jurij Hudeček, Novo Polje cesta XXIII/5, 1260 Ljubljana-Polje, 070 857 570

Gizir iz Radolja S-Joy K&L JRT 26. 3. 2019
Rok Jurca, Jezerska ulica 65, 4226 Žiri, 030 260 202

PARSON RUSSEL TERRIER
Amromeka Forget me Not Ciba 14. 2. 2019
Rok Marenk, Reboljeva 9, 1113 Ljubljana, 041 678 681

Winter`s Tale Troublemaker Some Kind of Charm 5. 5. 2019
Ljubo Meglič

LAKELANDSKI TERIER
Grover Danatera Slicey Golden Bridget 6. 3. 2019
Natalija Dragan-Gajari, Mala Pirešica 4 a, 3301 Petrovče, 041 437 746

ZAHODNOVIŠAVSKI BELI TERIER
Super Doni dei Melograni Trčkova Wicki 9. 2. 2019
Marinka Trček, Podlipa 18 a, 1360 Vrhnika

Loud Like Love Sunshine Celebration Brigoree Blondie 28. 3. 2019
Erika Kremser, Obrobna 13, 2354 Bresternica, 031 756 456

VALIŽANSKI TERIER
Herapusztai Borzas Cso-Cso Hani Hari Mata Hari 26. 1. 2019
Verk Ogrizek Slavica, Babna Brda 27, 3264 Sv. Štefan

Monaline Sacramento Slicey Megan 4. 5. 2019
Jan Pušenjak, Zlatoličje 106, 2205 Starše, 041 377 367

Cunnings Disco Mix Nyara z Psiego Chausu 2. 6. 2019
Verk Ogrizek Slavica, Babna Brda 27, 3264 Sv. Štefan

ŠKOTSKI TERIER
Aidante in Love with a Boy Peabar I am Fire del Colle di Ottone 25. 3. 2019
Maša Široka, Izletniška pot 13, 6000 Koper, 041 797 612

YORKŠIRSKI TERIER
Magic York of Spo-Dee-O-Dee Khaleesi Charm of Silk 27. 3. 2019
Urban Hribernik & Tina Goričan, Rošpoh-Del 19, 2000 Maribor, 051 229 960

Angel Made in Fantasy Glena Unica 4. 4. 2019
Vesna Krančan, Paški kozjak 51, 3320 Veljenje, 031 399 418

Flik Flak Desmidales Illusion 23. 4. 2019
Tina Umek, Begunjska cesta 17, 4290 Tržič, 041 317 690

FCI 5
PRITLIKAVI NEMŠKI ŠPIC
Daystar Gayel Jalapeno None Such Inspiration 9. 4. 2019
Nika Kocjančič, Dvor 11 a, 1210 Lj.-Šentvid, 031 665 510

Fancy’s Poms Tom Sawyer Cirman Family Arya 17. 4. 2019
Ines Jerovšek, Kozlarjeva pot 24, 1000 Ljubljana, 031 405 566

MALI NEMŠKI ŠPIC
Fancy’s Poms Tom Sawyer Grand iz Ruzy Cirman Girl 4. 6. 2019
Špela Briški Cirman, Planina 87, 6235 Planina, 041 456 266

NEMŠKI VOLČJI ŠPIC
Blessed to Dare from Lavendermist Meadow Ursula Šumbarsky Pramen 31. 3. 2019
Maja & Darko Korošec, Kočno pri Polskavi 11 d, 2314 Zg. Polskava, 041 955 515

ČOV ČOV
Delitiger Mister Mawkisch Last Royalty Amazing Grace 14. 5. 2019
Zdenka Rupič, C. Ceneta Štuparja 122, 1231 Ljubljana, 041 580 688

SAMOJED
Bastion of Joy Carpathian White Smile Iceberg Queen Blissful Snowflake 31. 3. 2019
Matejka Celarc Perčič, Celarčeva 14 a, 1000 Ljubljana, 041 414 344

Fluffy Marvel Give me a White Star For All Love Blanja Polar del Baffin 26. 6. 2019
Marta Bandur, Starše 87 a, 2205 Starše, 041 214 949

ALJAŠKI MALAMUT
Cherokee Cool coyote Touch Your Heart Firestorm Fatal Fetish – Fiji Touch Your Heart 4. 4. 2019
Boštjan Primec, Gumnišče 2, 1291 Škofljica, 031 507 186

Indiana Jones Malamute Sanctuary Dusty Hajdnlberg’s Alaskan Malamutes 21. 4. 2019
Petra Pleh, Hajndl 6 h, 2274 Velika Nedelja, 031 229 591

Chaos Son of the Wind Malamute Sanctuary Diva Hajndlberg’s Alaskan Malamutes 19. 5. 2019
Sara Rovan, Glavni trg 1, 5271 Vipava, 051 454 115

FCI 9
CAVALIER KING CHARLES ŠPANJEL
Antonio Destinato Royal Times Lucky Me 5. 3. 2019
Monika Kuplen & Jože Grah, Vidonci 116, 9264 Grad, 031 627 172

Castleville Daily Mirror Nella’s Cavaliers Zanna 16. 3. 2019
Zvonka & Stanko Jalovec, Dolenja vas pri Krškem 13, 8270 Krško, 041 503 761

Milbu You Attract Me Nella’s Cavaliers Indi 18. 4. 2019
Zvonka & Stanko Jalovec, Dolenja vas pri Krškem 13, 8270 Krško, 041 503 761

Antonio Destinato Totally True Love Ibiza 15. 6. 2019
Monika Kuplen & Jože Grah, Vidonci 116, 9264 Grad, 031 627 172

Castleville Daily Mirror Nella’s Cavaliers Wixie 19. 6. 2019
Taderja Veršec, Gradnikova 4, 8250 Brežice, 041 328 115

Antonio Destinato Homesweet’s Go for Gold 7. 7. 2019
Monika Kuplen & Jože Grah, Vidonci 116, 9264 Grad, 031 627 172

COTON DE TULEAR
Nantes White Pearl of Madagaskar Velvet Figaro & Dingo 17. 2. 2019
Martina Kokalj, Čebulovna 5, 1251 Moravče, 041 449 829

Nantes White Pearl of Madagaskar Fantastic LuLu Figaro & Dingo 18. 2. 2019
Martina Kokalj, Čebulovna 5, 1251 Moravče, 041 449 829

Nantes White Pearl of Madagaskar FBI Figaro & Dingo 21. 2. 2019
Martina Kokalj, Čebulovna 5, 1251 Moravče, 041 449 829

Carbonebianco Zac Cottonly Nike 17. 4. 2019
Uroš Pajk, Strahinj 28, 4202 Naklo, 031 455 575

Moetica Marco Polo Cottonly Vicky 23. 4. 2019
Tamara Rovšček, Volče 142 b, 5220 Tolmin, 041 297 940

Junior des Fleurs D’Aloes Cottonly Deya 7. 5. 2019
Uroš Pajk, Strahinj 28, 4202 Naklo, 031 455 575

Junior des Fleurs D’Aloes Quacentina Hrabenčin Raj 26. 5. 2019
Klemen Bobnar, Na vasi 14, 4208 Šenčur, 040 992 482

Monsieur Ames Raj Karpat Cotonroyal Misty Mirabelle 11. 6. 2019
Darja Klevišar, Ježa 112, 1000 Ljubljana, 031 681 614

Carbonebianco Zac Jasmina vom Cotonfeeling 25. 6. 2019
Miriam Habe Klopčič, Kraška ulica 6, 1000 Ljubljana, 031 777 939

HAVANSKI BIŠON
Beladori Nemo Dandy Daisy Warrior Misty 9. 4. 2019
Katjuša Fornazarič, Prvačina 237 b, 5297 Prvačina, 051 683 370

KODRASTI BIŠON
Luxury Love Instagram Brigoree Vila 7. 5. 2019
Petra Žnidarič, Pugljeva 2, 1000 Ljubljana, 041 552 675

MALTEŽAN
One and Only Valentina’s Magic One Moment in Time Valentina’s Magic 12. 3. 2019
Valentina Žagar, Laporska 1, 2319 Poljčane, 040 235 541

Rhapdosy’s Ricochet Shiny angels Magic Star 5. 4. 2019
Anja Mali, Dobrška 3, 4248 Lesce, 070 141 777

VELIKI KODER
Jasenak Fabulous Decision Ajda 18. 5. 2019
Ines Šumak, Borcev za severno mejo 45, 2000 Maribor, 041 441 812

SREDNJI KODER
Aux Jeux Noirs Visky Kelka’s Julie 25. 11. 2018
Alenka Prosenak, Cigonca 19, 2310 Slov. Bistrica, 041 739 714

FRANCOSKI BULDOG
Rider on the Storm from Demma Dog Kanedaia Imperial Roselyn 24. 5. 2019
Jasmina Grčič, Pod Trško goro 64, 8000 Novo mesto, 041 275 486

Frabull’s Aiden Keltis French Victory for Me 30. 5. 2019
Gorazd Plaper, Cesarjeva 36, 8000 Novo mesto, 041 758 579

Blockbuster Frenchies Scooby-Doo Gamin Angel Rhea 21. 6. 2019
Aleks Vaukan, Podgorje 4 b, 2381 Podgorje pri Slovenj Gradcu, 031 308 223

BOSTON TERIER
Circle J`s Majestic Happy@Primo Cavaliere Missy 24. 4. 2019 Sonja Škander, Erjavčeva c. 4, 1290 Grosuplje, 040 626 326

X’Pippin Dog-Lome Sophie 26. 4. 2019 Maja Miklavžin, Kidričeva 62, 1236 Trzin, 051 311 661

MOPS
Of Hyrule Quill Montes Auri Kiss of Snorewood 31. 3. 2019
Melita Grošelj, Tržaška cesta 330, 1000 Ljubljana, 041 751 779

TIBETANSKI ŠPANJEL
O-Lo Manipatra Kabita Zanna 22. 6. 2019
Stjepan Kalafatič, Podgorje 23, 3000 Celje, 031 622 389

TIBETANSKI TERIER
Thoombay Sengtru La Mani Raga Lingka Sisi von Jagalaa 22.4.2019
Colja & Valinger & Peer, Štorje 99, 6210 Sežana, 031 208 726

Rombon Dorje Lhakpa Tibaraki Danyi Kanze 10.5.2019
Gregor Mauko, Anžurjeva 10/b, 1260 Ljubljana-Polje

Rombon Cho Go E Ma Lhun Po 16.6.2019
Pirc & Valinger & Peer, Pot na polje 5, Pristava, 4290 Tržič, 031 828 977

Tibaraki Sa’I Go La Nando Calla Shiwa-Issa 5.7.2019
Janja Slatnar, Podreča 38, 4211 Mavčiče, 041 205 642

Ci Ni Tag-Tu Dawa Trashi Tseman Rinchen Cinitagtu 13.7.2019
Tatjana Siročič, Jakopiševa 13, 1000 Ljubljana, 040 468 423

ŠI-CU
Teenangel It’s Fantasy Lileny 25. 4. 2019
Alenčica Tvrdkovič, Betnavska cesta 26 c, 2000 Maribor, 041 889 214

LASA APSO
Hi Tide Under Way Titling Pure Poison 22. 3. 2019
Koželj & Bregar, Smrekarjeva 23, 1000 Ljubljana, 040 606 555

FCI 10
MALI ANGLEŠKI HRT
Karstia Laibach Jinny Morning Star 26. 4. 2019
Alenka Kralj, Gregorčičeva 19, 4000 Kranj, 041 949 918

Esedra Nadal Tenderline Sea of Love 4. 5. 2019
Tina Podletnik, Malečnik 143 a, 2229 Malečnik, 040 550 336

Barnesmore Chace the Ace Ria 10. 5. 2019
Nina Reya, Na Plavžu 20, 4228 Železniki, 031 225 461