Predvidena legla januar – marec 2020

Vse vzreditelje ponovno obveščamo, da prijava paritve tudi, če je potrjena s strani vzrejne komisije, NI objavljena, če ste jo oddali na starem obrazcu brez soglasja o objavi osebnih podatkov (skladno z uredbo). Enako velja za paritve lovskih psov za objavo v reviji Lovec! Prosimo, da oddajate prijave paritve na pravilnem obrazcu, ki je objavljen na spletni strani: http://www.kinoloska.si/obrazci/.
Predvidena legla objavljavljamo 1x mesečno (15.  v mesecu) na podlagi s strani VK potrjenih prijav paritev, prejetih v navedenih mesecih!

LOVSKE PASME PSOV PO FCI SKUPINAH:

FCI 3
NEMŠKI LOVSKI TERIER
Nissan von Stattenberg, I/I Bela Martinova, I/I 27. 3. 2020
Milan Črnjavič, Ivančičeva cesta 11 c, 6280 Ankaran, 041 621 338

Ris Martinov, I/I Axy of Vlašića, I/I 29. 3. 2020
Goran Pištoljević, Grajarčičeva 42, 6330 Piran, 041 667 718

JACK RUSSEL TERRIER
Colt z Hubertovy Družiny, I/I Menina Moca, I/II 29. 2. 2020
Stanislav Lihtenvalner, Ilovci 15, 2275 Miklavž pri Ormožu, 031 674 629

Gizir iz Radolja, I/I Asta, I/I 21. 3. 2020
Janko Ferjan, Triglavska ulica 7, 4260 Bled, 041 600 391

FCI 4
RESASTI JAZBEČAR
Nas od Mate Sokola Ema Hudourniška 28. 2. 2020
Zdenka Lovrenčič, Glaserjev trg 5 a, 2311 Hoče, 041 215 179

FCI 6
BRAK JAZBEČAR
Astor, III/II Odi u Udoli Rožnova, I/I 26. 2. 2020
David Gazvoda, Pečke 4, 2321 Makole, 040 828 318

Astor, III/II Azra, II/I 3. 3. 2020
David Gazvoda, Pečke 4, 2321 Makole, 040 828 318

Paco vom Kienbühel, I/I Joly od Gazvode, I/I 25. 3. 2020
David Gazvoda, Pečke 4, 2321 Makole, 040 828 318

Paco vom Kienbühel, I/I Cipa, II/I 2. 4. 2020
David Gazvoda, Pečke 4, 2321 Makole, 040 828 318

BRANDL BRAK
Bobi, I/II Dolly Janška, I/I 8. 3. 2020
Damjan Purg, Breg 35, 2322 Majšperk, 031 248 507

Derry von der Hoaterleiten, II/II Adija, I/I 25. 4. 2020
Anton Bizjak, Pod gradom 11, 5271 Vipava, 040 545 115

ISTRSKI KRATKODLAKI GONIČ
Loni, II/II Bela, I/I 29. 3. 2020
Bordon Oreste, Bonini 1, 6000 Koper, 041 524 849

Don Gradaški, I/I Beki, I/I 15. 4. 2020
Gregor Zupančič, Malo globoko 12, 1303 Zagradec, 031 500 324

ISTRSKI RESASTI GONIČ
Aris Nebeški, I/I Brina, I/I 8. 3. 2020
Dušan Tomanič, Tušev dol 18 a, 8340 Črnomelj, 041 228 592

POSAVSKI GONIČ
Dino, I/I Olka iz Gorenje vasi, I/I 21. 4. 2020
Lado Raztresen, Lučine 32, 4224 Gorenja vas, 031 614 822

Nero iz Gorenje vasi, II/I Jamma Dla Selno, II/I 24. 4. 2020
Aleksander Kuster, V. Vrhe 19, 1295 Ivančna gorica, 031 648 643

BIGL
Kapo iz Treglavc, I/I Dana, I/I 14. 4. 2020
Andrej Puželj, Lipovšica 14, 1317 Sodražica, 040 354 590

DALMATINEC
Lacrima Christi Cosmic Love Dalmo.Point Amazing Chocolate 14. 4. 2020
Stanko Zorec, Pod hribom 14, 2345 Bistrica ob Dravi, 031 376 552

BASET
Bassetterre Zamorano Luis, I/III Azra, I/II 4. 5. 2020
Miha Ambrožič, Kociančičeva 2, 5271 Vipava, 031 395 159

FCI 7
NEMŠKI KRATKODLAKI PTIČAR
Taj Adin Dom, 5/VUP Nia Lovrenška, 5/JZP 5. 3. 2020
Vilko Turk, Lovrenc na Dravskem polju 66 a, 2324 Lovrenc na Dravskem polju, 040 551 004

Taj Adin Dom, 5/VUP Chilli Hastrmanek, 5/PZP 20. 3. 2020
Andrej Merslavič, Mostec 34, 8257 Dobova, 0710 806 905

Urknall Adin Dom, 5/JZP Tessa Adin Dom, 5/JZP 5. 4. 2020
Milan Fajdiga, Mali Otok 17, 6230 Postojna, 041 912 159

Justus von Neuarenberg, 5/ŠPP Kiki Lovrenška, 4/JZP 8. 4. 2020
Vinko Božič, Velika vas 23 a, 8273 Leskovec, 031 413 453

Aron Zorkova Capka, 5/ŠPP Kala Lovrenška, 5/VUP 12. 4. 2020
Ivan Šincek, Prvenci 4/b, 2281 Markovci, 041 470 393

Dack von der Silbergrube, 4/VGP Reena Adin Dom, 5/VGP 20. 4. 2020
Andreja Strajnar, Martinja vas 46, 8230 Mokronog, 041 484 242

NEMŠKI ŽIMAVEC
Arko Ljutomerski, 5/JZP Bonita od Blatnog Polja, 5/JZP 6. 5. 2020
Vladimir Masten, Polenšak 1 a, 2257 Polenšak, 051 320 261

WEIMARANEC
Kantrace Grande Cachorro, 4/JZP Grmadski Weimaraner Dona Zinga, 5/JZP 24. 2. 2020
Ajda Košak, Pristavlja vas 19, 1296 Šentvid pri Stični, 031 320 433

FCI 8
LABRADOREC
Charming Tail’s Jolty Njord, I/LPR Lili Stara Loka, II/VPR 14. 2. 2020
Robert & Melita Ancelj, Dvor 38, 3240 Šmarje pri Jelšah, 040 414 314

Charming Tail’s Jolty Njord, I/LPR Velvetline’s Take it Easy, I/VPP 19. 2. 2020
Tomo Kadilnik, Otok 15 a, 3342 Gornji Grad, 031 793 430

Back Home With Us Notte Stellata – Nike Heart of Dor, II/VPR 27. 3. 2020
Štefan Harej, Prešernova ulica 32, 5294 Dornberk, 041 670 435

Jo Dell Bohemia Bras Luna Stara Loka 4. 4. 2020
Ciril Frlan, Binkelj 44, 4220 Škofja Loka, 051 391 808

Rocheby Sterling, JSR Monte Gerass Love and Joy, I/PNZ 16. 4. 2020
Benjamin Šinigoj, 041 415 863

ZLATI PRINAŠALEC
Iga Grmajo, I/VPR Easy and So Funny II/VPR 13. 3. 2020
Janez Kočevar, Muzeljska ulica 4, 4290 Tržič, 031 244 634

NOVOŠKOTSKI PRINAŠALEC
United Hunter’s Moonlight TJ vom Lech-Toller Nest, I/JP-R Next Generation Inner Light Dancing with Fire, I/PNZ 15. 4. 2020
Lina Kalšek, C. 9. avgusta 83, 1410 Zagorje ob Savi, 040 595 565

NEMŠKI PREPELIČAR
Hajak vom Herleshof, I/I Čana Prepeličarska, I/I 23. 1. 2020
Rok Gaberšek, Pod klancem 8, 1235 Radomlje, 070 817 269

Glenn vom Callenberger Furst, I/III Ajna, III/I 12. 2. 2020
Emil Bradač, ambrus 20, 1303 Zagradec, 031 257 182

Amon z Koutskeh Jalovči, I/I Lajka, I/I 21. 2. 2020
Iztok Pušavec, Tenetiše 16, 4204 Golnik, 041 267 245

Sandra von Rebelnand, I/I Ara, I/I 3. 3. 2020
Jože Harastija, Sv. Ožbolt 4 a, 4220 Škofja Loka, 031 246 591

Blisk, II/II Jerca, I/I 16. 3. 2020
Katarina Košir, Brezovica pri Borovnici 12 a, 1353 Borovnica, 040 231 166

Cezar, I/I Dina, II/II 26. 3. 2020
Bojan Omahen, Taborska 39, 1290 Grosuplje, 031 255 465

Din Fickov, II/I Fibi vom Aichholz, II/I 23. 4. 2020
Darko Časar, Boreča 25, 9203 Gornji Petrovci, 041 343 472

Izak Prepeličarski, I/I Bura, II/I 30. 4. 2020
Anton Schweiger, Zadružna 8 l, 8340 Črnomelj, 040 454 018

ANGLEŠKI KOKER ŠPANJEL
Gallinagos Once in My Life J.Lo of English Lady 1. 3. 2020
Nina Vončina, Plesiše 20, 1370 Logatec, 031 556 334

Gallinagos Once in My Life Mademoiselle of English Lady 8. 3. 2020
Nina Vončina, Plesiše 20, 1370 Logatec, 031 556 334

ANGLEŠKI ŠPRINGER ŠPANJEL
Colepepper`s Fallen Angel, I/0 Sporty Springers Running Wild, II/0 23. 1. 2020
Tadeja Nosan, Prigorica 101 a, 1331 Dolenja vas, 068 680 497

ŠPORTNE PASME PSOV PO FCI SKUPINAH

FCI 1
NEMŠKI OVČAR
Dux Boni Ten, 2/I Trixi Bel-Mur, 2/I 14. 1. 2020
Marjan Granfol, Vučja Gomila 8, 9208 Fokovci, 041 610 773

Falco v. Farhantal, Ang./IPO2 Uta vom Ritterberg, aNG./IPO1 29. 1. 2020
Janez Žekš, Mali Bakovci 16, 9000 Murska Sobota, 041 716 562

Whillo vom Klooster Moor, Ang./IPO3 Briska Hojsova, IPO1 3. 2. 2020
Avgust Hojs, Poljska pot 2, 9252 Radenci, 040 160 422

Croat v. Drei Schwarze Engel, Ang./IPO1 Solly Hojsova, 4/I /IPO1 6. 2. 2020
Avgust Hojs, Poljska pot 2, 9252 Radenci, 040 160 422

Yango aus Agrigento, Ang./IGP2 Exi Golobova, 2/I 7. 2. 2020
Blaž Golob, Tolminska cesta 38, 5281 Sp. Idrija, 041 422 165

Gizmo Grof Bobi, Ang./IPO1 Megi iz M.S. Turopolje, 4/I/IPO1 11. 2. 2020
Dušan Lukač, Kroška 79, 9000 Murska Sobota, 031 459 758

Croat v. Drei Schwarze Engel, Ang./IPO1 Erta di Zenevredo, 2/I 12. 2. 2020
Ljubo Gorup, Štanjel 145, 6222 Štanjel, 041 345 201

Hercules vom Grossen Ex, Ang./IGP3 Jena vom Eisernen Kreuz, 2/I 13. 2. 2020
Zmago Pem, Javorniški rovt 30 d, 4270 Jesenice, 040 294 936

Bomber von Ropal, 4/II/IGP1 Zika Hojsova, Ang./IPO1 18. 2. 2020
Avgust Hojs, Poljska pot 2, 9252 Radenci, 040 160 422

Gotze di Xara, Ang. Cara od Žekša, 2/I 20. 2. 2020
Maja Sušec & Iztok Galinec, Sr. Dolič 22/d, 2382 Mislinja, 041 760 083

Gold Martinberg, 2/I Enny Portoroška, 2/I 21. 2. 2020
Boris Grgič, Pot pomorščakov 23, 6320 Portorož, 031 510 605

Gizmo Grof Bobi, Ang./IPO1 Desi Hajdinska, 4/I/IPO1 25. 2. 2020
Drago Lesjak, Draženci 51 b, 2288 Hajdina, 040 634 982

Ghero del Monte Saraceno, Sel./IGP1 Kara Izolamar, 4/I /IPO1 25. 2. 2020
Dino Božič, S. Allende 5, Jagodje, 6310 Izola, 041 204 085

Eras aus Karnie, 2/I /IPO1 Hera Zeleni Jurij, 2/I 3. 3. 2020
Sebastijan Maslo, Dolnje Ležeče 47, 6215 Divača

Hip-Hop vom Leithawald, 2/I Jona von Hagau Land, 2/I 5. 3. 2020
Milan Markež, Mestni vrh 102, 2250 Ptuj, 051 413 492

Drago vom Kapellenberg, Ang./IGP1 Assia vom Urbohaus, IGP1 5. 3. 2020
Bojan Uršič, Gajeva ulica 16, 1235 Radomlje

Ron vom Leithawald, Ang./IPO3 Nesi Zeleni Jurij, 2/I 6. 3. 2020
Luka Biščak, Neverke 15 a, 6258 Košana, 041 627 964

Nightmare von der Teufelskehle, Ang./IGP3 Grace Medljanska vom Urbohaus, 2/II 7. 3. 2020
Bojan Uršič, Gajeva ulica 16, 1235 Radomlje

Maximus vom Ramihaus, 2/I Lina Hajdinska, 2/I /IPO1 10. 3. 2020
Marko Prejac, Rogoška cesta 46, 2204 Miklavž

Hip-Hop vom Leithawald, 2/I Ina iz MS Turopolje 16. 3. 2020
Dušan Lukač, Kroška 79, 9000 Murska Sobota, 031 459 758

Hip-Hop vom Leithawald, 2/I Janka von Hagau Land, 2/I 19. 3. 2020
Franc Tinauer, Pod vinogradi 19, 2345 Bistrica ob Dravi, 051 614 218

Azud vom Geiersbühl, IPO3 Gucci Steel Soul, 4/I /IGP2 20. 3. 2020
Bojan Lampreht, Gozdna pot 20 d, 1370 Logatec, 041 471 440

Ido vom Dreiländer Treff, 2/I /IPO VO Missy iz Virloga, 2/I 2. 4. 2020
Erika Furlan, Merljaki 5 b, 5292 Renče, 040 325 768

Dux di Xara, IGP2 Bira von Mitrahaus, 4/I /IPO1 3. 4. 2020
Peter Gojkovič, Spuhlja 11, 2250 Ptuj, 041 238 730

Gizmo Grof Bobi, Ang./IPO1 Pega Hajdinska, 4/I /IPO1 4. 4. 2020
Danilo Krajnc, Zg. Velovlek 13, 2253 Desternik, 041 604 309

Drago vom Kapellenberg, Ang./IGP1 Ola iz Virloga, 2/I 4. 4. 2020
Stane Karlin, Virlog 28, 4220 Škofja Loka, 041 221 537

Drago vom Kapellenberg, Ang./IGP1 Anke vom Leithawald, IPO1 9. 4. 2020
Andrej Bukovec, Preloge 2, 8333 Semič, 040 844 409

Odax Golobov, 2/I /IPO1 Hendy Izolamar, 2/I 9. 4. 2020
Roberto Marzi, Hrvatini 57, 6280 ankaran, 051 412 154

Bomber von Ropal, 4/II/IGP1 Elly v.d. Kanisfluh, 4/I /IPO1 9. 4. 2020
Avgust Hojs, Poljska pot 2, 9252 Radenci, 040 160 422

Jar Kuharjev, 4/I /IPO2 Rita Zeleni Jurij, 2/I 14. 4. 2020
Sandra Kožar, Sela pri Jugorju 3, 8331 Suhor, 040 500 713

Ulf von Media, IGP1 Dina Hajdinska, 4/I /IPO1 20. 4. 2020
Franc Sagadin, Sp. Hajdina 18 a, 2288 Hajdina, 031 706 914

DOLGODLAKI NEMŠKI OVČAR
Dadley vom Kapellenberg, IPO 3 Izza Hope of dawn, 2/I 3. 3. 2020
Karol Kovač, Log 22, 3252 Rogatec, 064 135 334

Icebreaker vom Champ, Ang. Alka Preloška, 2/I 4. 4. 2020
Suzana Horvat, Nomenj 13, 4264 Boh. Bistrica, 031 344 013

BELI ŠVICARSKI OVČAR
Ley vom Altvilstal Vektra Fliegeland 1. 3. 2020
Nino Rat, Na Trati 13, 2000 Maribor, 040 486 105

White Dream Team Majestique Malo “Bax” Una Fliegeland 20. 3. 2020
Dragana Stojilković, Zagrebška c. 74, 2000 Maribor, 040 778 401

DOLGODLAKI ŠKOTSKI OVČAR
Lidok’s The Winner Takes It All Sapphiresky Got A Dream 14. 12. 2019
Okleščen Lidija & Srebernjak Peter, Veliki slatnik 34/a, 8000 Novo mesto, 040 559 003

Preeminent Line Could This Be Love Moonlight Shadow of the Holy Mountain 3. 3. 2020
Neda Starman, Trg Pohorskega bataljona 3, 1412 Kisovec, 031 323 596

Carluke Top Secret One True Legend of the Holy Mountain 3. 3. 2020
Neda Starman, Trg Pohorskega bataljona 3, 1412 Kisovec, 031 323 596

Androma Wizard of Spells Androma Zsa Zsa Gabor 14. 3. 2020
Andreja Velepec, Rakovniška ulica 2, 1292 Ig, 041 691 151

Preeminent Line Could This Be Love Valse de Minuit of the Holy Mountain 16. 3. 2020
Neda Starman, Trg Pohorskega bataljona 3, 1412 Kisovec, 031 323 596

Winning Ticket of the Holy Mountain Unforgettable Love of the Holy Mountain 26. 3. 2020
Neda Starman, Trg Pohorskega bataljona 3, 1412 Kisovec, 031 323 596

ŠETLANDSKI OVČAR
The Pride of Rough’s Gentle Little Stuart Al Nair Blue Moon 20. 2. 2020
Nina Lojk, Opekarniška cesta 18, 5290 Šempeter pri Gorici, 070 855 829

BORDERSKI OVČAR
Firehillborder Damon Kala Hari Mata Hari 23. 2. 2020
Gregor Ogrizek, Babna Brda 27, 3264 Sv. Štefan, 031 611 093

Shadow of Aire Thor Spiridom Leeloo 29. 2. 2020
Psarna Spiridom, smrekarjeva 19, 1000 Ljubljana, 041 243 195

Kermit Seta del Oro Ma`Frann`s Carys Catrin 9. 3. 2020
Barbka Novak, Ul. Tončka Dežmana 6, 4000 Kranj, 051 366 663

Artemis Exotica Seta 3. 4. 2020
Rok Čibej, Pod vinogradi 61, 5250 Solkan,. 040 730 037

VALIŽANSKI OVČAR PEMBROKE
Aurorus Ignis Ex Valhalos Sargas Lucky Lady Spice Pems 18. 4. 2020
Petar Hitij, Ravnik 20 a, 1385 Nova vas, 040 865 556

AVSTRALSKI OVČAR
Keen Eye the Great One for Lovefool Freeriders Be My Baby Blue 4. 3. 2020
Nika Jeraj, Milje 62, 4212 Visoko, 040 165 536

Living in alaska du Glacier des Pandas Flawless Fancy Foxy Roxy 6. 4. 2020
Tilen Grebenc, Gasilska ulica 1, 1292 Ig, 040 882 511

Airplane’s Let me Cry for You Amber Allert Tzunami is Coming 27. 4. 2020
Darja Mikuž, Zadlog 12, 5274 Črni vrh nad Idrijo, 068 166 760

BEAUCERON
Kan du Pays des Songes Nike Črna Perla 25. 3. 2020
Jasmina Kadić, Ručetna vas 34, 8340 Črnomelj, 040 175 707

FCI 2
KRAŠKI OVČAR
Bron Arnovčanski Nerina 14. 1. 2020
Jernej Bojanc, Stražna 6, 8000 Novo mesto, 040 668 990

Mrk Kamengorski Neli 4. 2. 2020
Teo Šalamon, Topolc 33 a, 6250 Il. Bistrica, 031 799 534

Joc Pina Srednjedravska 13. 2. 2020
Franc Kiseljak, Trniče 74 d, 2206 Marjeta na Dr. polju

Jork Potonika Kraški Ruj 13. 2. 2020
Mateja & Marjan Mihelčič, Bitiče 4, 1270 Litija, 070 806 922

Lari Nesi 6. 4. 2020
Viktor Kren, Podgorje 64 b, 2381 Podgorje pri Slovenj Gradcu, 041 600 402

PRITLIKAVI ŠNAVCER
Winston Pachino Denny Simons Way 16. 12. 2019
Petra Zupanc, Topole 35 a, 3250 Rogaška Slatina, 040 634 831

Legend Master Yoda Honey 8. 1. 2020
Majhenič Kartin Llinos, Dobovje 2, 1230 Domžale, 031 355 024

VELIKI ŠNAVCER
Ruben Schnauzart Beatrice of Veruda 10. 2. 2020
Mateja Šteferl, Bobek 2, 1270 Litija, 040 847 213

ROTTWEILER
Doctor Timit-tor Yuppie from royal Breed 27. 1. 2020
Matej Šušmelj, Polževa ul. 4 c, 5270 Ajdovščina, 041 376719

Eminem vom Hause Edelstein Castra vom Hause Castrum 28. 1. 2020
Matej Šušmelj, Polževa ul. 4 c, 5270 Ajdovščina, 041 376719

Enrique II Anguinus Besa vom Hause Terschek 5. 3. 2020
Marko Teršek, C. na Ostrožno 145, 3000 Celje, 041 536 422

NEMŠKI BOKSER
Chicco Ursatobox Cassie Iris Amoris 27. 2. 2020
Ana Franko, Obrežje 25, 8261 Jesenice na Dolenjskem, 041 909 508

Bomber v. Zoycik Killer Kiss – Kawasaki Katana Touch Your Heart 4. 3. 2020
Boštjan Primec, Gumnišče 2, 1291 Škofljica, 031 507 186

Kahlu del Cuore Grande Adorable Iris Amoris 8. 3. 2020
Ana Franko, Obrežje 25, 8261 Jesenice na Dolenjskem, 041 909 508

Teck del Coure Grande Naomi Top Weinstadt 9. 3. 2020
Josip Jurušič, Šuštarjeva kolonija 11, 1420 Trbovlje, 041 316 296

Indominus Topaz Gymnema Sylvestre Fargo v. Zoycik 17. 3. 2020
Ljubica & Ivo Gajič, Kozakova 7, 12920 Grosuplje, 040 208 130

Bomber v. Zoycik Mascha Zoycik v.d. Burg Singidunum 5. 4. 2020
Ljubica & Ivo Gajič, Kozakova 7, 12920 Grosuplje, 040 208 130

VELIKI ŠVICARSKI PLANŠARSKI PES
Matterhorn’s Revolution Ruby Belokranjska Lepa Anka 24. 2. 2020
Stanislav Peteh, Tribuče 2, 8340 Črnomelj, 041 688 079

Matterhorn’s Revolution Isabel Lucky Swiss 25. 2. 2020
Stanislav Peteh, Tribuče 2, 8340 Črnomelj, 041 688 079

Aron Roberta Ana Lejdi od Svisart 19. 4. 2020
Alojz Babnik, Dolenja vas pri Artičah 39, 8253 Artiče, 041 611 329

BERNSKI PLANŠARSKI PES
Tanderbay z Deikowej Doliny Zelda Riomadea Grande 22. 12. 2019
Nada Kocbek, Vintarovci 65, 2253 Destrnik, 041 741 062

Labanc-Volgyi Edison Berry Viridis Montibus 11. 2. 2020
Nada Kocbek, Vintarovci 65, 2253 Destrnik, 041 741 062

Mountain Crystal Dr. Amor Ronja Berner Kaiser 16. 2. 2020
Dragica Kaiser, Spodnje Jablane 43 c, 2326 Cirkovce, 041 467 721

Gulliver Bernieshine Zara Riomadea Grande 17. 4. 2020
Darja Mikuž, Zadlog 12, 5274 Črni vrh nad Idrijo, 068 166 760

CANE CORSO
El Mesquital Kai Dacu Liber Allegria 21. 2. 2020
Mirjana Kunej, Makole 50, 2321 Makole, 040 298 005

Conan Cohors Adriatico Beatrice Righello del Tempo 12. 3. 2020
Anton Rozman, Veliko Mlačevo 60, 1290 Grosuplje, 040 352 883

TIBETANSKI MASTIF
Skamar Bučnovaški Kyang La’s Midler 15. 1. 2020
Urša Šinkovec, Dolnje Mraševo 16, 8000 Novo mesto, 031 768 020

TORNJAK
Lange Arielle 10. 2. 2020
Aleš Sedmak, Juršče 66, 6257 Pivka, 040 828 166

HOVAWART
Pilisi-Hajnal Alfa Vinnie vom Wiener Stadtrand 11. 4. 2020
Jana Mršnik, Vrbica 22, 6250 Iliriska Bistrica, 041 711 923

ANGLEŠKI BULDOG
Rhythm of the Night of the Tivoli Bulls Bojanbulls Brina 29. 3. 2020
Bojan Marinko, Finžgarjeva ul. 17, 4248 Lesce, 041 202 515

FCI 3

AIREDALE TERIER
Joval’s Red Velvet Rus Nano Bellis Perennis 7. 1. 2020
Marko Grašinar, Gomilsko 20, 3303 gomilsko, 040 502 123

AMERIŠKI STAFFORDŠIRSKI TERIER
Odysey Taurunum Angels Tish 29. 12. 2019
Klemen Lindič, Drama 15, 8310 Šentjernej, 040 642 575

Sweet Peak Diva Sting Sea Keepr`s Arwen 4. 2. 2020
Mitja Potočnik, Struževo 58, 4000 Kranj, 051 207 881

Sultan of swing Flowerstone Try the Best Proud Line I Like the Way You Move 19. 3. 2020
Dragana Stojilković, Zagrebška c. 74, 2000 Maribor, 040 778 401

Goodhunting El Rider the Rupf Proud Line Dina 27. 3. 2020
Nejka Sklepič Zdravje, Zapoge 50, 1217 Vodice, 041 389 112

LAKELANDSKI TERIER
Slicey Black Jack Slicey Emily 15. 1. 2020
Metka Petrovčič, Branik 145, 5295 Branik, 040 911 502

VALIŽANSKI TERIER
Monaline Sacramento Riwa Hari Mata Hari 1. 1. 2020
Gregor Ogrizek, Babna Brda 27, 3264 Sv. Štefan, 031 611 093

PARSON RUSSEL TERIER
Rednock Myown Point of View Marilu da Roseira Brava 23. 1. 2020
Tomaž Karlin, Godešič 115, 4220 Škofja Loka, 041 768 932

Winter’s Tale Troublemaker Some Kind of Charm 8. 3. 2020
Ljubo Meglič, C. na Brdo 17, 4000 Kranj, 041 869 452

JACK RUSSEL TERIER
Touchstar Clash of Clans Ranka Carniola 8. 3. 2020
Janez Plestenjak, Koširjeva 1, 4220 Škofja Loka, 031 669 039

Nixon of Mayo Land Algrafs Moulin Rouge 24. 3. 2020
Petra Prijatelj, Gajska ulica 37, 9233 Odranci, 031 506 385

YORKŠIRSKI TERIER
Desmidales Daydreamer All inclusive Neli’s Stars 1. 1. 2020
Lidija Burger, Devde 21, 1356 Dobrova, 040 641 084

Bonbonbox Titan Cuba Libre Neli’s Stars 25. 2. 2020
Nena Lipnik, Partizanska 61, 3320 Veljenje, 041 257 792

Flik Flak Zvezda Udachi 26. 2. 2020
Janez Plestenjak, Koširjeva 1, 4220 Škofja Loka, 031 669 039

Angel Made in Fantasy Betty Boop Alpha Sahany 6. 3. 2020
Vesna Krančan, Paški Kozjak 51, 3320 Velenje, 031 399 418

FCI 5
PRITLIKAVI NEMŠKI ŠPIC
Fancy’s poms Tom Sawyer Cirman Family Arya 23. 2. 2020
Ines Jerovšek, Kozlarjeva pot 24, 1000 Ljubljana, 031 405 566

Daystar Gayel Jalapeno None Such Reflection 12. 3. 2020
Nika Kocjančič, Dvor 11 a, 1210 Lj.-Šentvid, 031 665 510

None Such Joy Ride Majestic Poms Kimberly 14. 3. 2020
Družina Korošec, Kočno pri Polskavi 11 d, 2314 Zg. Polskava, 041 955 515

Dietdert of Chiao Li Ya Whitney 20. 3. 2020
Jolanda Bukovec, Sp. Prhovec 5, 1411 Izlake, 040 165 011

None Such Fearless Love Kroshka-Horoshka Volshebnitsa 6. 4. 2020
Marta Rajh, Vrtna ulica 6, 9240 Ljutomer, 051 682 081

Thai Silk Stand By Me Carly Blagorodstvo s Yuga 7. 4. 2020
Anja Kramar, Zg. Rute 94, 4282 Gozd Martuljek, 041 479 545

MALI NEMŠKI ŠPIC
Fancy’s poms Tom Sawyer Grand iz Ruzy Cirman Girl 23. 3. 2020
Špela Briški Cirman, Planina 87, 6235 Planina, 041 456 266

SAMOJED
Anatina Charming Chatter Anatina Got Moon Laffin 20. 1. 2020
Marija Kavčič, Forme 31, 4209 Žabnica, 04 515 4321

Smiling Snowball Luminous Calypso Edeyomas Origin a Glow of silver 2. 3. 2020
Marta Bandur, Starše 87 a, 2205 Starše, 041 214 949

Smiling Snowball Luminous Calypso For All Love Blanja Polar del Baffin 10. 3. 2020
Marta Bandur, Starše 87 a, 2205 Starše, 041 214 949

Smiles od Seven Hills Darwin Cosinus Ultra 20. 3. 2020
Katja Šalehar, Zrinjskega 21, 1230 Domžale

SIBIRSKI HUSKY
Northspring’s Green Mountain Kailua Accidental Love 23. 2. 2020
Ivan Pildek, Podlehnik 2, 2286 Podlehnik, 031 316 037

Bluewinner Call me the Boss The Best Brand the Future is Yours 25. 2. 2020
Ivan Pildek, Podlehnik 2, 2286 Podlehnik, 031 316 037

ISLANDEC
Tinni Fra Olafsvöllum Isdalur’s Lenja 29. 4. 2020
Kaja Remic, Uršičev štradon 17, 1000 Ljubljana, 041 973 039

MEHIŠKI GOLI PES
Kin Camacho Avrora 12. 2. 2020
Anna Mokhova, Delavska c. 2 c, 4208 Šenčur, 041 453 130

PERUJSKI GOLI PES
Ilian Nerri van Edelsieger For Brugmansia Freya Margarejro 20. 2. 2020
Anna Mokhova, Delavska c. 2 c, 4208 Šenčur, 041 453 130

Ergin Eol Grmera van Edelsieger Gruffalina’s Unforgiven-Two 5. 3. 2020
Anna Mokhova, Delavska c. 2 c, 4208 Šenčur, 041 453 130

FCI 9
CAVALIER KING CHARLES ŠPANJEL
Milbu You Attract Me Blue moon Cavaliers Adorable April 7. 2. 2020
Ines Vidovič, Cesta V/11 a, 3320 Veljenje, 041 833 445

Castleville Daily Mirror Nella’s Cavaliers Yenny 14. 2. 2020
Maja Gabrovec, Celjska cesta 5, 23810 Slovenj Gradec, 031 682 541

Angel’s Pride Que Detale Eden Sopra Il Cielo 25. 2. 2020
Slavica & danaja Smrekar, Livške Ravne 2 a, 5222 Kobarid, 031 795 409

Castleville Daily Mirror Nella’s Cavaliers Izy 3. 3. 2020
Zvonka & Stanko Jalovec, Dolenja vas pri Krškem 13, 8270 Krško, 041 503 761

Summer’s Line Midnight Sun Honey 20. 3. 2020
Suzana Vrhovc, Partizanska 6, 1290 Grosuplje, 031 313 109

Idaho Gold Silver Capricorn Blue Moon Cavaliers Tanya 28. 3. 2020
Ines Vidovič, Cesta V 11 a, 3320 Velenje, 041 833 445

COTON DE TULEAR
Luke Orobianco My Secret love 19. 12. 2020
Mojca Prosenc Urbanija, Škrjančevo 4, 1235 Radomlje, 041 606 362

Nantes White Pearl of Madagaskar FBI Figaro & Dingo 24. 1. 2020
Martina Ivanc, Vrba 5, 1225 Lukovica

Junior des Fleurs D’Aloes Blumarin Figaro & dingo 25. 1. 2020
Martina Kokalj, Čebulovna 5, Moravče, 041 449 829

Bakus Baumfällt von der Villa Bunterhund Ophelia Family joy 28. 1. 2020
Polona Pintar Hedl, Na Jelovcu 46, 2354 Bresternica, 041 896 036

Bakus Baumfällt von der Villa Bunterhund Olivia Family Joy 23. 2. 2020
Babrara N. Polanc, Tovsto 3 b, 3270 Laško, 041 823 555

Junior des Fleurs D’Aloes Quacentina Hrabenčin Raj 1. 3. 2020
Klemen Bobnar, Na vasi 14, 4208 Šenčur, 040 992 482

Carbonebianco Zac Cottonly Bambina 7. 4. 2020
Uroš Pajk, Strahinj 28, 4202 Naklo, 031 455 575

Junior des Fleurs D’Aloes Cottonly Sara 14. 4. 2020
Uroš Pajk, Strahinj 28, 4202 Naklo, 031 455 575

Orobianco Special Edition Szolohegxi Bitanguzo Hetty 21. 4. 2020
Marko Kopič, dolenja vas 52, 6224 Senožeče, 041 738 220

HAVANSKI BIŠON
Velen Havana Angel Navajo Velvet Story Stay with me 16. 2. 2020
Sanja Ivič, Ulica za vrtovi 5, 1380 Cerknica, 040 873 117

Beladori Napoli Jade Preciosa de los Gabatos 2. 4. 2020
Karina Klemenc, C. Maršala Tita 90, 4270 Jesenice, 031 810 882

Beladori Obelix Sirius Superstar’s Hedwig 27. 4. 2020
Irena Apollonio, Pittonijeva 11, 6310 Izola, 031 653 123

KODRASTI BIŠON
My Little Vision Felix My Little Vision Emily 15. 2. 2020
Alenka Prosenak, Cigonca 19, 2310 Slovenska Bistrica, 041 739 714

MALTEŽAN
Rhapsody’s Causing a Commotion She’s Got the Look Valentina’s Magic 25. 3. 2020
Anja Mali, Dobrška 3, 4248 Lesce, 070 141 777

SREDNJI KODER
Ludevico dei gini Kelka’s Diamond Diva 20. 12. 2020
Karmen Kelher Margon, Bate 8, 5251 Grgar, 031 308 661

TOY KODER
Moy Negniy Angel Figaro Pan Barhat Vit Mar Ursula 20. 4. 2020
Romina Bernard, Dovje 11 k, 4281 Mojstrana, 041 594 029

FRANCOSKI BULDOG
Frustyle Nixon Grand A’ne Big Dope Borostyan 20. 2. 2020
Barbara & Uroš Rojc, Pot na debeli hrib 46, 1291 Škofljica, 031 314 622

Ouranos des Teres D’Hades Grand A’ne Diana 29. 2. 2020
Olga Kojek, Omerzova 29, 1330 Kočevje, 041 725 946

Uram Dugamale Pure Poison from Bluebell House 19. 3. 2020
Doroteja Fras, Turnerjeva ul. 3, 2000 Maribor, 070 629 144

BOSTON TERIER
Circle J`s Majestic Happy@Primo Cavaliere Quicky 18. 2. 2020
Tadeja Puhar, Stari trg 13, 9241 Veržej, 031 813 333

MOPS
Arbol de Oro Donatello Stella Slo Land 12. 3. 2020
Vladimir Štandecker, Tekstilska ul. 2, 2000 Maribor, 031 649 901

Biscuit Tastes Like Olliewoods Walpurgis Night Ursha 17. 3. 2020
Aleš Kranjec, Ob Trnavi 3, 3330 Mozirje, 041 682 923

TIBETANSKI TERIER
Ang-Ki-Chi Taši Dele Harmony Tibetan Goldies 15.3.2020
Milena Slatnar, Podreča 87, 4211 Mavčiče, 051 396 638

Silgarhi Twist and Shout Jeronimska Bemba Bella Khampa Line 27.3.2020
Janko Grosek, Betnavska c. 8, 2000 Maribor, 068 603 002

Thoombay Sengtru La Mani Jeronimska Bada Khampa Line 2.5.2020
Snežana Marič, Žorgova ul. 6, 1231 Ljubljana-Črnuče, 031 321 310

TIBETANSKI ŠPANJEL
O-Lo Manipatra Kabita Wen-Cheng Jr. 25.2.2020
Stjepan Kalafatič & Primož Peer, Podgorje 23, 3000 Celje, 031 622 389

Lhapa La of Rango Rombon Namlha 27.2.2020
Renata Vrabac, Veliko globoko 22, 1303 Zagradec, 070 892 032

LASA APSO
Tienschan’s Dshuo Jen Ma-Lag Padma Sambhava Nimala Lalita 13.2.2020
Barbara E. Morovič, Bratovševa pl. 34, 1000 Ljubljana, 070 550 062

ŠI-CU
Akar Z Ivafre Danish Spirits Eclipse of the Heart 26.2.2020
Anita Vojtic, Prečna ul. 33, 2212 Šentilj v Slov. Goricah, 070 696 965

Max Garden’s Bolt Junior Thunderclap Dark Jolyans Angel 3.3.2020
Anita Vojtic, Prečna ul. 33, 2212 Šentilj v Slov. Goricah, 070 696 965

ČIVAVA
Noah La Biba Bianca Bimba Lara’s Royal Poms 20.1.2020
Ivica Jovanović, Dobračevska 90, 4226 Žiri, 070 565 219

Slo White Rose for Your Heart Francesca Chimigo Star 27.2.2020
Marjan Antolić, Na produ 39, 2391 Prevalje, 040 833 756

Oeno Chasing Fireflies at Damjan’s Perla 5.3.2020
Damjan Zelenik, Prapretno 7, 1430 Hrastnik, 031 632 766

Charlie My Sweet Angels Cirman Family Tally Daisy 10.3.2020
Kaja Grebenc, Gasilska ulica 1, 1292 Ig, 040 872 030

Cirman Family Dante Vell Bonita Volpino-mini 17.3.2020
Matejka Žagar, Gasilska ulica 1, 1292 Ig, 041 456 266

FCI 10
MALI ANGLEŠKI HRT
Librium’s November Rain Barnesmore Book of Spells 2. 1. 2020
Zoran Šordjan, Borovška 62, 4280 Kranjska Gora, 064 121 966

RUSKI HRT
Clear Crystal by H.R.I.B. Bialka at H.R.I.B. Stepowy Goniec 20. 4. 2020
Družina Hrženjak, Ob Strugi 25, 3313 Polzela, 031 590 763