Rezultati CACIB Lipica 2017

CACIB LIPICA 1, 7.10.2017

BIS
1 GREYHOUND: SOBERS TOSCA: PRIMAVERA BITTE AHRENS & PIERLUIGI, ITALY
2 OLD ENGLISH SHEEPDOG: BOTTOM SHAKER ZEPHYR DREAM: KORKNAI JÓZSEF, HUNGARY
3 DACHSHUND / zwerg – kurzhaar: MINI GOLF BARKA: HEGEDUS GYORGYNE, HUNGARY

BIS JUNIOR
1 ROTTWEILER: FANTASY FROM PRIMO`S IMPERIUM : LAHAJNAR ALEŠ, SLOVENIA
2 AMERICAN AKITA: DOUBLEDRAKE SAM CLAFIN PRINCE WILLIAM: LA ROCCA CHRISTIAN, ITALY
3 LABRADOR RETRIEVER: ANUEDIS ISABELLA: BIDIN FEDERICA, ITALY

BIS BABIES
1 COTON DE TULEAR: RONALDO WHITE & SILVER STARS: PONJAN, CROATIA
2 CLUMBER SPANIEL: BIG BOOMS INCREDIBLE BOOMY JR: LEVAI LANA, CROATIA
3 GREYHOUND: BLUEBERRY SAGA LAVANDULA: KOROŠEC NATAŠA, SLOVENIA

BIS PUPPIES
1 JACK RUSSELL TERRIER: ZORA DE VALE DO CRIZ: GARBARINO MARIA CRISTINA, ITALY
2 SHIBA: GEMMEI GO HI NO ARASHI: BRATONJA FRANKO, CROATIA
3 BRACCO ITALIANO: GRAFSKOE GNEZDO ADMIRAL: TIKHOMIROVA IRINA, RUSSIAN FEDERATION

BIS VETERANS
1 SALUKI: DELBORGHINOSCARDELARENTA: GALLIANO LEONARDO, ITALY
2 COTON DE TULEAR: OROBIANCO OBSESSION: ŠORN ALJA, SLOVENIA
3 SCHNAUZER – pfeffersalz: ARMANNI POSLEDNÍ SKAUT: POKORNA KAMILA, CZECH REPUBLIC

BIS BRACE
1 PUG: CHIESA-FOLBRECHT SABINA, AUSTRIA
2 NEWFOUNDLAND – black: STRNIŠA SABINA, SLOVENIA
3 CHIHUAHUA – pelo largo: ALL. DUEMILA VOLTS DI MELIS-FIGLIOLIA, ITALY

BIS BREEDING GROUP
1 SHIH TZU: GILIBERTO SERENA, ITALY
2 PUG: CHIESA-FOLBRECHT SABINA, AUSTRIA
3 ZWERGSCHNAUZER – pfeffersalz: STANISLAO FRANCESCO, ITALY

najlepši kraški ovčar – LASO KAMEN GORSKA, PETERKA MATJAŽ, SLOVENIJA

BOG FCI 1
1 OLD ENGLISH SHEEPDOG: BOTTOM SHAKER ZEPHYR DREAM: KORKNAI JÓZSEF, HUNGARY
2 BERGER DE BRIE – fauve, gris: LOUJAG MARIBE MAGIC: VISINTINI DONATELLA, ITALY
3 AUSTRALIAN SHEPHERD: JUKE BOX DES DOLMENS D`AN ARVOR: BOGETTO MONICA, ITALY

BOG FCI 2
1 ROTTWEILER: ELECTRO FROM PRIMO`S IMPERIUM: LAHAJNAR ALEŠ, SLOVENIA
2 AFFENPINSCHER: PEPE LE PEW V.TANI KAZARI: COOIJMAS MIEKE & MIODOSKI LUCIENNE, NETHERLANDS
3 NEWFOUNDLAND – black: BLU EMPEROR OF NEWFOUNDLAND HILLS: DE VITTO DOMENICO, ITALY

BOG FCI 3
1 JACK RUSSELL TERRIER: WHITETAN RALPH: GARBARINO MARIA CRISTINA, ITALY
2 WEST HIGHLAND WHITE TERRIER: BETTYHILL`S BONFIRE HEART: KAPPES NICOLE, GERMANY
3 IRISH SOFT COATED WHEATEN TERRIER: LEGALLY BLOND THOR: CAMBIAGO UMBERTO, ITALY

BOG FCI 4
1 DACHSHUND / zwerg – kurzhaar: MINI GOLF BARKA: HEGEDUS GYORGYNE, HUNGARY
2 DACHSHUND / standard – langhaar: GARFIELD OD NAPLAVKY: SEBESTOVA MARIE, CZECH REPUBLIC
3 DACHSHUND / kaninchen – rauhhaar: NAFRNĚNÁ EGOISTICKÁ VITORAZ: ŠVEGELJ DAMJANA IN MILAN,SLOVENIA

BOG FCI 5
1 AKITA: SAORI NO HANAMICHI SAKURAGI GO DI BORDAKITAINU KENSHA: RADAELLI ADRIANO, ITALY
2 SAMOIEDSKAIA SABAKA: SAMMANTIC QUERIDA: BRUNS BARBARA & STAMP WOLFGANG, GERMANY
3 BASENJI: KINGWANAS QUIZMASTER: VELA MELITA, CROATIA

BOG FCI 6
1 RHODESIAN RIDGEBACK: KIFAHARI KUZAA GAMBA: WINKLER MARKUS, GERMANY
2 BASSET HOUND: JEW BROWN SUGAR DOS SETE MOINHOS: ALVAREZ ARIZA DANIEL, SPAIN
3 BEAGLE: FABOLOUS FARREN OF GRANT`S GARDEN: KRASSNIGG MICHAEL & LYDIA, AUSTRIA

BOG FCI 7
1 WEIMARANER – kurzhaarig: JUNGLE JIM THE LAST MOHICAN: NEMETH KATALIN, HUNGARY
2 ENGLISH POINTER: PIPEAWAY JET FLYER: GALEA JAMES, MALTA
3 BRACCO ITALIANO: BRANDO: BENCICH MARIO, ITALY

BOG FCI 8
1 LABRADOR RETRIEVER: BALINOR BAND HAN VIKTOR INKREDIBLE: TRET`AYKOVA SVETLANA, RUSSIAN FEDERATION
2 CLUMBER SPANIEL: BIG BOOM´S JOCKERDONKEY: LEVAI LANA, CROATIA
3 ENGLISH COCKER SPANIEL -particolour: DELLA FIUMANA HIT THAT PERFECT BEAT: ROCCHI DAILA, CROATIA

BOG FCI 9
1 SHIH TZU: COLORIO`S JASONJUMPING ON THE STARS: COLORIO MARIA ROSA, ITALY
2 BOLOGNESE: TEODORA LA SIGNORA DEI 100 CANI: BERTO ANTONELLA, ITALY
3 COTON DE TULEAR: NICOLLASS SNEŽENKY Z MADAGASKARU: POLJANEC PONJAN MIŠELA, CROATIA

BOG FCI 10
1 GREYHOUND: SOBERS TOSCA: PRIMAVERA BITTE AHRENS & PIERLUIGI, ITALY
2 SALUKI: DELBORGHINOSCARDELARENTA: GALLIANO LEONARDO, ITALY
3 WHIPPET: PITLOCHRY`S FIZZLE: NOVAK ALEŠ, SLOVENIA

JH – IZVEN KONKURENCE

JH  9-12

  1. PETJA KLOJČNIK
  2. PALOESKA CSENGE
  3. DEMI MATAK
  4. ANIKA PAHOR
  5. LAURA DABAC

JH 13-17

  1. ANA GAJZER
  2. MATJAŽ KOROŠEC
  3. CHIARA KOVAČIČ
  4. NIKA VRBINC
  5. ZAVA ALESSANDRO

skupni zmagovalec – PETJA KLOJČNIK

SH

  1. SVETLANA MOROZ
  2. MARINA BELIAEVA
  3. STANISLAV KARPOV
  4. TAMARA KOŽUH
  5. JULIA IVANOVA

 

CACIB LIPICA 2, 8.10.2017

BIS
1 LHASA APSO: SHUT UP AND KISS ME DELL`ALBERICO: PAOLANTONI STEFANO, ITALY
2 DACHSHUND / zwerg – kurzhaar: MINI GOLF BARKA: HEGEDUS GYORGYNE, HUNGARY
3 ALASKAN MALAMUTE: THE MAGICIAN MARCELLO MASTROIANNI: ALL. THE MAGICIAN, ITALY

BIS JUNIOR
1 AIREDALE TERRIER: STIRLING MAXIMUS AURELIUS MUST BE MAGIC: ZAKRAJŠEK META, SLOVENIA
2 WEIMARANER – kurzhaarig: VIDENDUM ADONIS FROM SEPTEMCOLLER: PEJIC DRAGAN, BOSNIA AND HERZEGOVINA
3 ČESKOSLOVENSKY VLČAK: ARIMMINUM IRYS L`ESPRIT DU LOUP: SCAGLIA LAURA, ITALY

BIS BABIES
1 DALMATINAC: DALMO.POINT ONLY ONE: SUŠA MILOŠ, SLOVENIA
2 angleški koker španjel,  I’ll will show you Isabell Ankaranska, SLOVENIA
3 GREYHOUND: BLUEBERRY SAGA LONICERA: KOGOVŠEK BOŠTJAN IN KODER BARBARA, SLOVENIA

BIS PUPPIES
1 BRACCO ITALIANO: GRAFSKOE GNEZDO ADMIRAL: TIKHOMIROVA IRINA, RUSSIAN FEDERATION
2 AMERICAN COCKER – ascob: JUPITER`S DOM PERIGNON: VILLICICH FEDERICA, ITALY
3 CHOW CHOW: VESTA BLUE DRGAM TAISHKI TOPTISHKI: IRIME LOVAS, ITALY

BIS VETERANS
1 FLAT-COATED RETRIEVER: ALMANZA SWEET HOME ALABAMA: BAUMGARTNER GABRIELE & WEHRLI ANGIE,
AUSTRIA
2 SAMOIEDSKAIA SABAKA: OONA`S HEART KANSAS FOR ICEBERG QUEEN: CELARC PERČIČ MATEJKA -PSARNA ICEBERG QUEEN, SLOVENIA
3 AUSTRALIAN SILKY TERRIER: TELINA VOM ZERBSTER SCHLOSS: HÖHNE INES, GERMANY

BIS BRACE
1 WHIPPET: ALL. KOLLAPS, ITALY
2 PUG: CHIESA-FOLBRECHT SABINA, AUSTRIA
3 BICHON a poil frise: PROSENAK ALENKA, SLOVENIA

BIS BREEDING GROUP
1 PUG: CHIESA-FOLBRECHT SABINA, AUSTRIA
2 SHIBA: ZAPPI CINZIA, ITALY

BOG FCI 1
1 OLD ENGLISH SHEEPDOG: BOTTOM SHAKER ZEPHYR DREAM: KORKNAI JÓZSEF, HUNGARY
2 SHETLAND SHEEPDOG: BLUE JEANS BOY DI SELVASPINA: ALBRIGO ANNA, ITALY
3 AUSTRALIAN SHEPHERD: JUKE BOX DES DOLMENS D`AN ARVOR: BOGETTO MONICA, ITALY

BOG FCI 2
1 TCHIORNY TERRIER: BLUE MOON EUROPICA VARIETAS: BOCSKORAS PAVOL, SLOVAKIA
2 AFFENPINSCHER: PEPE LE PEW V.TANI KAZARI: COOIJMAS MIEKE & MIODOSKI LUCIENNE, NETHERLANDS
3 DEUTSCHER BOXER: JOHN DEL DUCATO DI BERGAMO: PAGANI MARIA, ITALY

BOG FCI 3
1 AIREDALE TERRIER: STIRLING MAXIMUS AURELIUS MUST BE MAGIC: ZAKRAJŠEK META, SLOVENIA
2 IRISH SOFT COATED WHEATEN TERRIER: LEGALLY BLOND THOR: CAMBIAGO UMBERTO, ITALY
3 LAKELAND TERRIER: SLICEY MUFFIN: KOSI MATEJA, SLOVENIA

BOG FCI 4
1 DACHSHUND / zwerg – kurzhaar: MINI GOLF BARKA: HEGEDUS GYORGYNE, HUNGARY
2 DACHSHUND / standard – kurzhaar: STEFAN DACHSMANIA: SIJ SANDRA, SERBIA
3 DACHSHUND / kaninchen – rauhhaar: DREAMDAX NOTHING ELSE MATTERS: DE DONATIS GRAZIELLA, ITALY

BOG FCI 5
1 ALASKAN MALAMUTE: THE MAGICIAN MARCELLO MASTROIANNI: ALL. THE MAGICIAN, ITALY
2 SIBERIAN HUSKY: SEASIGHT ETRA CLEAR SKY: BUTERA MARIA PATRIZIA, ITALY
3 DEUTSCHER SPITZ / wolfspitz: URSULA ŠUMBARSKÝ PRAMEN: KOROŠEC DRUŽINA, SLOVENIA

BOG FCI 6
1 RHODESIAN RIDGEBACK: KIFAHARI KUZAA GAMBA: WINKLER MARKUS, GERMANY
2 BASSET HOUND: JEW BROWN SUGAR DOS SETE MOINHOS: ALVAREZ ARIZA DANIEL, SPAIN
3 BLACK AND TAN COONHOUND: BARBARA ARYA ČERNE ESO: POL MARTINA, SLOVENIA

BOG FCI 7
1 WEIMARANER – kurzhaarig: VIDENDUM ADONIS FROM SEPTEMCOLLER: PEJIC DRAGAN, BOSNIA AND
HERZEGOVINA
2 ENGLISH POINTER: AARON FROM WINEPOINT NATYAVE GROVE: POTH VIVIEN, HUNGARY
3 BRACCO ITALIANO: DINGLIGEM SPIDER: GALEA JAMES, MALTA

BOG FCI 8
1 CLUMBER SPANIEL: BIG BOOM´S JOCKERDONKEY: LEVAI LANA, CROATIA
2 ENGLISH COCKER SPANIEL -particolour: DELLA FIUMANA HIT THAT PERFECT BEAT: ROCCHI DAILA, CROATIA
3 FLAT-COATED RETRIEVER: ALMANZA SWEET HOME ALABAMA: BAUMGARTNER GABRIELE & WEHRLI ANGIE,AUSTRIA

BOG FCI 9
1 LHASA APSO: SHUT UP AND KISS ME DELL`ALBERICO: PAOLANTONI STEFANO, ITALY
2 BOULEDOGUE FRANCAIS: ADMIRABLE BULLY DROP IT LIKE IT`S HOT: ŽIC TANJA & DOKOZA IGOR, CROATIA
3 CHIHUAHUA – pelo corto: VIVA MILA IVORI ROZZI: KVADRITSIUS EKATERINA, RUSSIAN FEDERATION

BOG FCI 10
1 GREYHOUND: SOBERS TOSCA: PRIMAVERA BITTE AHRENS & PIERLUIGI, ITALY
2 AZAWAKH: JAPEJUKAN AZ´AMICA: JACOBSEN KARI-ANNE, NORWAY
3 WHIPPET: PITLOCHRY`S FIZZLE: NOVAK ALEŠ, SLOVENIA

najlepši kraški ovčar:

JH – 9-12 LET

  1. PALOESKA CSENGE
  2. DEMI MATAK
  3. PETJA KLOJČNIK

JH – 13-17 LET

  1. MATJAŽ KOROŠEC
  2. ZARJA MORI
  3. CHIARA KOVAČIČ
  4. NIKA VRBINC
  5. ALESSANDRO ZAVA

skupni zmagovalec- MATJAŽ KOROŠEC

SH

  1. TAMARA KOŽUH