Predvidena legla DECEMBER 2022 – FEBRUAR 2023

Vse vzreditelje ponovno obveščamo, da prijava paritve tudi, če je potrjena s strani vzrejne komisije, NI objavljena, če ste jo oddali na starem obrazcu brez soglasja o objavi osebnih podatkov (skladno z uredbo). Enako velja za paritve lovskih psov za objavo v reviji Lovec! Prosimo, da oddajate prijave paritve na pravilnem obrazcu, ki je objavljen na spletni strani: http://www.kinoloska.si/obrazci/.
Predvidena legla objavljamo 1x mesečno (cca. 15.  v mesecu) na podlagi s strani vzrejnih komisij potrjenih prijav paritev, prejetih v navedenih mesecih! Posamezna paritev je objavljena 3 mesece.

Če ste v objavi vašega legla zasledili kakšno napako, nam to prosim sporočite na rodovniki@kinoloska.si .

LOVSKE PASME PSOV PO FCI SKUPINAH:

FCI 3
NEMŠKI LOVSKI TERIER
Astor, I/I Rea, I/II 20. 2. 2023
William Šepac, Sp. Škofije 14 c, 6281 Škofije, 051 626 180

Pollux von der Fuchskralle, I/I Majina Tissi, I/I 8. 3. 2023
Martin Kraševec, Šolska 4, 8330 Metlika, 041 757 442

Jon Rožičev, I/I Fina Cvičkova, I/II 3. 4. 2023
Jože Štefančič, Pleterje 12 a, 8272 Zdole, 070 848 899

Ben, I/I Jusi Rožičeva, I/I 10. 4. 2023
Ivan Vrhovnik, Otiški vrh 49, 2373 Šentjanž pri Dravogradu, 041 448 197

Heini von der Dachsschlucht, I/I Beta vom Matijashof, I/I 15. 4. 2023
Darko Pungeršič, Vinji vrh 8b, 8220 Šmarješke toplice, 041 913 315

Jon Rožičev, I/I Ifa Cvičkova, I/I 19. 4. 2023
Alen Kukec, Primož 6, 8293 Studenec, 040 210 067

FCI 4
RESASTI JAZBEČAR
Tüsöksori-Ugraszto Monk, I/I Dona Megojnica, I/I 15. 2. 2023
Vladimir Kobal, Kidričeva 15, 5270 Ajdovščina, 041 562 445

Hugo Ptujskogorski, I/II Astra, II/II 9. 3. 2023
Janko Logar, Pod bregom 2, 2380 Slovenj Gradec, 031 603 302

Aron, I/I Ajka I/I 15. 3. 2023
Darko Krapež, Predmeja 72/a, 5270 Ajdovščina, 031 688 972

KRATKODLAKI JAZBEČAR
Silov Alfi, I/I Abba Malendolska, I/I 16. 2. 2023
Martin Keblič, Male dole 47, 3212 Vojnik, 031 459 900

Carl vom Woerthersee, I/I Michelle z Raholin, I/I 7. 4. 2023
Aljaž Čermelj, Dolga Poljana 42, 5271 Vipava, 070 818 169

Buccy vom Lindnergrund, I/II Malendolska Bora, I/I 18. 4. 2023
Martin Keblič, Male dole 47, 3212 Vojnik, 031 459 900

Kirota’s Back to Black, I/III Silova Arosa, I/I 19. 4. 2023
Jurij Malovrh, C. Talcev 11/a, 1294 Višnja gora, 041 880 050

RESASTI PRITLIKAVI JAZBEČAR
Ironman Dreamdax Erikman’s Miss Minty 20. 3. 2023
Erik Lutman & Arijana Dimnik, Bevke 68 b, 1358 Log pri Brezovici, 040 643 364

Ironman Dreamdax Caro Mia Fidescanis 11. 4. 2023
Lidija Kačič, Strmca 72, 3270 Laško, 041 624 833

KRATKODLAKI PRITLIKAVI JAZBEČAR
Filimon Klara Difino Taj Mahal for Klara Difino 1. 2. 2023
Nina Bogutskaya, Dolga gora 2, 3232 Ponikva, 077 660 571

FCI 6
KRATKODLAKI ISTRSKI GONIČ
Arko, II/I Aga, I/II 4. 5. 2023
Franc Blatnik, Češnjice pri Zagradcu 6, 1303 Zagradec, 031 247 726

RESASTI ISTRSKI GONIČ
Valerio, I/II Dorli Nebeška, I/I 1. 5. 2023
Andreja Strajnar, Martinja vas 46, 8230 Mokronog, 041 484 242

SLOVAŠKI KOPOV
Apaš, I/II Cassy, I/II 14. 2. 2023
Florian Peternel, Brce 10 a, 6250 Iliriska Bistrica, 041 584 193

Astor, IPO Zita z Polčiny, II/I 22. 4. 2023
Oskar Jahn, Žebnik 48, 1433 Radeče, 031 390 172

POSAVSKI GONIČ
Sandokan, I/I Rea, II/I 15. 3. 2023
Žiga Kapelj, Pod Zavrtnice 7, 6257 Pivka, 041 649 467

Ajk, II/I Alma od Gazvode, II/I 22. 3. 2023
Štefan Lah, Travnik 65, 1318 Loški potok, 041 876 676

BRANDL BRAK
Abor, II/II Dina, I/I 29. 3. 2023
Aljoša Gorkič, Bilje 158, 5292 Renče, 064 260 516

Ben z Koblovskych Šterku, I/I Nera Janška, I/I 5. 4. 2023
David Ferk, Gortinska cesta 77, 2366 Muta, 040 852 240

Ben z Koblovskych Šterku, I/I Bella, II/I 11. 4. 2023
Damjan Purg, Breg 35, 2322 Majšperk, 031 248 507

BRAK JAZBEČAR
Paco vom Kienbühel, I/I Brina, I/II 4. 3. 2023
Boštjan Šušteršič, Stranska vas 2 h, 8360 Žužemberk, 041 358 429

Rex Olimski, II/I Odi z Udoli Rožnova, I/I 1. 4. 2023
Boštjan Šušteršič, Stranska vas 2 h, 8360 Žužemberk, 041 358 429

Aco, II/I Luna, II/II 14. 4. 2023
Ciril Janežič, Puščava 7, 8230 Mokronog, 041 202 756

Paco vom Kienbühel, I/I Hana od Gazvode, I/II 24. 4. 2023
Jože Štrubelj, Srednjevaška ul. 85, 1291 Škofljica

BAVARSKI BARVAR
Baron von Lefantovce, I/II Zala Lovksa, I/II 21. 2. 2023
Marko Rajko Černilec, Kebetova 22, 4000 Kranj, 041 205 192

Baron von Lefantovce, I/II Becky Kumska, I/II 19. 3. 2023
Alojz Drnovšek, Cesta 9. avgusta 81, 1410 Zagorje, 031 270 138

Ben, II/I Bina, I/I 31. 3. 2023
Igor Grašak, Gorenci pri Adlešičih 3 a, 8341 Adlešiči, 031 392 550

Lord Kumski, I/II Beta, II/I 16. 4. 2023
Jože Skitek, Ddolga Brda 47, 2391 Prevalje, 040 613 448

Bruno z Velkeho Lopeniku, I/I Kelly Sil-Mat, I/I 22. 4. 2023
Branko Ambrožič, Planina pri Cerknem 29 a, 5282 Cerkno, 041 619 537

Connrad z romanova Chouli, I/II Ajša Kumska, I/III 1. 5. 2023
Ivan Krapež, Kovk 28, 5273 Col, 040 228 110

DALMATINEC
Dalmino Forever Legend Dalmo.Point Famous Beauty 23. 3. 2023
Stanko Zorec, Pod hribom 14, 2345 Bistrica ob Dravi, 031 376 552

FCI 7
NEMŠKI KRATKODLAKI PTIČAR
Den Krebil, 5/ŠPP Mendi Lovrenška, 4/ŠPP 23. 3. 2023
Boštjan Lipar, Blatno 25, 8255 Pišece, 031 202 556

His von der Madlage, 5/Derby Hana Cvičkova, 5/SOLMS 23. 4. 2023
Vinko Božič, Velika vas 23 a, 8273 Leskovec pri Krškem, 031 413 453

Dorian v.d. Donaumündungen, 5/VGP Trisha Adin Dom, 5/VGP 4. 5. 2023
Andreja Strajnar, Martinja vas 46, 8230 Mokronog, 041 484 242

NEMŠKI ŽIMAVEC
Svit Murskočrnski, 5/ JZP Quixi vom Flassdiek, 5/VUP 13. 2. 2023
Štefan Hoheger, Murski črnci 53 c, 9251 Tišina, 041 200 132

KRATKODLAKI WEIMARANEC
Dino Golavski, 4/JZP Hana Chasseur D’Argent, 5/JZP 5. 5. 2023
Jožef Horvat, Ul. Vladimir Nazor 14, 9220 Lendava, 041 582 220

MADŽARSKI KRATKODLAKI PTIČAR
Carlo Prepeličar, 4/JZP Azra, 4/JZP 28. 3. 2023
Jože Vasle, Ob Savinji 147, 3313 Polzela, 041 240 799

FCI 8
LABRADOREC
No Surrender Argon at Fullcool, 5/IPO Fullcool Oxana, 4/VPP 1. 2. 2023
Franja Zavolovšek, Podvrh 10, 3330 Mozirje, 030 924 267

Greenstone`s Total Eclipse, 5/IPO Capronca Baracuda, 5/VPP 12. 2. 2023
Alenka Kovačič, Krvavi potok 34, 6240 Kozina, 051 366 605

Duyesdale Opium, 5 Veli Vir Borna, 5/VPP 2. 4. 2023
Roman Starman, Vanganel 2, 6000 Koper, 041 689 069

Ocean Storm Ambasadorius, 5/VPP Engie, 5/VPP 7. 4. 2023
Vito Kraner, Ložnica pri Žalcu 34/c, 3310 Žalec, 041 453 596

ZLATI PRINAŠALEC
Chilli PeppersSo Hot and Strong Angy 27. 4. 2023
Irena Oman, Gasilska ulica 10, 4000 Kranj, 031 344 193

NEMŠKI PREPELIČAR
Brin, II/I Luna vom Bobersberg, II/I 2. 3. 2023
Aleksander Hernaus, Krtince 17, 3241 Podplat, 041 411 460

Dark, I/II Bessy, II/I 13. 3. 2023
Uroš Vidic, Muljava 30 a, 1295 Ivančna gorica, 041 416 076

Uli, I/II Isa, I/I 21. 3. 2023
Vinko Otorepec, Dobrič 29, 3313 Polzela, 041 809 143

Aron, II/I Ajda Ambruška, III/II 26. 3. 2023
Miha Grossi, Razdrto 45, 6225 Hruševje, 040 237 570

Dem Prepeličar, I/II Ajša, II/I 22. 4. 2023
Viodo Hočevar, Gorenja vas pri Mirni, 8233 Mirna, 031 747 725

Izak Prepeličarski, I/I Bura, II/I 25. 4. 2023
Anton Schweiger, Zadružna 8 L, 8340 Črnomelj, 040 454 018

ANGLEŠKI KOKERŠPANJEL
Naruto Black Petrs, I/0 Nana Dravska, II/0 18. 1. 2023
Anka Koračin, Dolenja težka voda 37, 8000 Novo mesto, 051 315 380

Haradwater This is Me, I/0 Cro No.1 Euphoria, II/0 24. 3. 2023
Jasna Vidic, V brezov log 45, 8000 Novo mesto, 070 311 805

ŠPORTNE PASME PSOV PO FCI SKUPINAH

FCI 1
NEMŠKI OVČAR
Gaston vom Kapellenberg, IGP 1 Libra von Panoniansee, 2/I 29. 1. 2023
Zvone Devetak, Pot na Armes 22, 8281 Senovo, 040 439 131

Zeus vom Friedrichsfelder Eck, 4/I/IPO 3 Asha Vintgarska, 2/II 28. 2. 2023
Lučka Ladan, Golnik 4, 4204 Golnik, 040 326 040

Vito Jankaver, 4/I/IGP 1 Dina Hajdinska, 4/I/IPO 1 28. 2. 2023
Franc Sagadin, Sp. Hajdina 18 a, 2288 Hajdina, 031 706 914

Vito Jankaver, 4/I/IGP 1 Kana, 2/I 1. 3. 2023
Danilo Krajnc, Zg. Velovlek 13, 2253 Destrnik, 041 604 309

Novak di Casa Palomba, Ang./IGP1 Tarra Jankaver, 2/I 1. 3. 2023
Janko Gojkošek, Gerečja vas 31, 2288 Hajdina, 041 327 203

Novak di Casa Palomba, Ang./IGP1 Stella Belona, 2/I 6. 3. 2023
Tomaž Šelekar, Hotunje 15 a, 3232 Ponikva, 041 751 933

Goran dei Colli Storici,Ang./IGP 1 Trizzi Golobova, Ang./IGP1 6. 3. 2023
Blaž Golob, Tolminska cesta 38, 5281 Spodnja Idrija, 040 422 165

Felix Team Sepmer Viktor, IGP 1 Herta Zeleni Jurij, 2/I 12. 3. 2023
Dragan Žegarac, C. Na Hudo 34, 4290 Tržič, 040 605 545

Pascal Crveni Mayestoso, Ang./IGP1 Iskra iz M.S. Turopolje, 2/I 23. 3. 2023
Dušan Lukač, Kroška 79 a, 9000 Murska Sobota, 031 459 758

Maikus van Contra Haus, IGP 3 Niki Martinberg, 2/I/IGP 1 25. 3. 2023
Nadja Mihelj, Brje 55, 5263 Dobravlje, 051 649 629

Dux Hojsova, Ang./IGP 3 Kona Hojsova, 4/I/IGP 1 27. 3. 2023
Avgust Hojs, Poljska pot 2, 9252 Radenci, 040 160 422

Lasso Bel-Mur, 4/I/IGP 1 Bossy vom Rothwein-Tal, 2/I 2. 4. 2023
Ivan Močnik, Primož pri Šentjurju 17 g, 3230 Šentjur, 041 622 445

Novak di Casa Palomba, Ang./IGP1 Hera Zeleni Jurij, 2/I 3. 4. 2023
Sebastijan Maslo, Dolnje Ležeče 47, 6215 Divača, 041 407 484

Negus Golobov, 4/I/IPO 1 Issy Howiland, 2/I 11. 4. 2023
Marjan Holer, Prepolje 96, 2206 Marjeta na Dravskem polju, 041 722 113

Spartak Splitberg, 4/I/IGP 1 Ela Zeleni Jurij, 2/I 21. 4. 2023
Sandra Kožar, Sela pri Jugorju 3, 8331 Suhor, 040 500 713

Maxx vom Leihawald, Ang./IGP 3 Desi Zeleni Jurij, 2/I 25. 4. 2023
Matej Biščak, Neverke 15 a, 6258 Košena, 041 327 964

ŠVICARSKI BELI OVČAR
Ixan Floyd les Trois Baisers Ema od Bijelih Snova 5. 3. 2023
Tim Detečnik, Graška gora 1, 2381 Podgorje pri Slovenj Gradcu, 031 817 995

Irocland Ivander von King’s Silbertal Cutest Candy vom Weissen Unterberg 17. 2. 2023
Tomislav Ferš & Ana Mlinarič, Dragotinci 32, 9244 Sv. Jurij ob Ščavnici, 041 246 002

BELGIJSKI OVČAR – MALINOIS
Catmandoo Force Canina Bibi Tri Sestry 21. 12. 2022
Gregor Kokalovič, Smolenja vas 69 b, 8000 Novo mesto, 040 725 339

Adonis Na-La Dvor Troya Legis Canis 10. 3. 2023
Adam Mustafič, Dol. Nemška vas 13, 8210 Trebnje, 070 344 958

Jasper vom Streitwald Allegra the Storm Spirit 24. 3. 2023
Boštjan Novak, Polhov Gradec 109, 1355 Polhov Gradec, 040 129 673

Eragon Lišči Vrch Maggy Gmajnska 25. 3. 2023
Marjan Mohar, Anke Salmičeve 40, 8273 Leskovec pri Krškem, 041 795 776

BORDERSKI OVČAR
Wild Storm Bad boy Bordernova Goddess of the Blue Sea 25. 1. 2023
Lorina Kastelic, Rakuševa ul. 14, 1000 Ljubljana, 041 304 422

Shadow of Aire Thor Spiridom X’tremely Nice Panda 6. 2. 2023
Katja Šuster, Smrekarjeva 19, 1000 Ljubljana, 041 243 195

Mawlch Jiu Spiridom Run Baby Run 1. 3. 2023
Igor Ropič, Kamna Gorica 111, 4246 Kamna Gorica, 041 419 484

Etherial Chase the Ace Cataleya Rose She’s a Hootie 18. 3. 2023
Ksenja Košljar Bele & David Bele, Gorenja Brezovica 28, 8310 Šentjernej, 031 607 035

Cataleya Rose Ball of Fire Flyline Enough Said 20. 4. 2023
Katja Marinček, Češenik 20, 1233 Dob, 041 730 727

DOLGODLAKI ŠKOTSKI OVČAR
Merry Moonray`s Lord Byron Androma Enchanting Blue Rose 11. 2. 2023
Andreja Sokalič, Rakovniška ul. 2, 1292 Ig, 041 691 151

Windy Lands Orlando Innamorato Aydeen Crown Jewel 18. 4. 2023
Katarina Petrič & Gašper Kos, Knežak 148 a, 6253 Knežak, 031 776 917

KRATKODLAKI ŠKOTSKI OVČAR
Coolišek Elentudas Unique`s Diamond Magic Tonight 28. 1. 2023
Lea Bohnec, Gornji Lakoš, Glavna ulica 84, 9220 Lendava, 040 896 006

ŠETLANDSKI OVČAR
Gummy Bear Serenczas Happy Star ze Smrčkova Dvora 10. 3. 2023
Alja Pezelj Lusavec, Na žago 14, 8310 Šentjernej, 041 929 369

Z-As Flash Koryfey Xstravaganza of Summergarden 14. 3. 2023
Tanja Gril, Kortina 9, 6271 Pobegi, 031 592 268

Bouncy Dark Rebel Sheltie at work Upper Carniola Infinitely Smiling 15. 3. 2023
Tatjana Urbančič, Smokuč 47 a, 4274 Žirovnica, 040 846 217

The Pride of Rough’s Gentle Little Stuart Steadlyn Vision Divine 26. 3. 2023
Nina Lojk, Opekarniška cesta 18, 5290 Šempeter pri Gorici, 070 855 829

Benedetto z Nove Ameriky Sheltiko Mandala 29. 3. 2023
Rihard & Sandra Lebar, Dolina, Glavna ulica 20, 9220 Lendava, 040 653 298

VALIŽANSKI OVČAR PEMBROKE
Born to be Your Morning Dreams Come True Ravnele Stella Polaris 1. 3. 2023
Violeta Zanjko Klemenčič, Kapca, Spodnja ulica 3, 9220 Lendava, 051 202 466

Double Creek at Your Own Risk for Honeyhouse Black Alia Spice Pems 1. 3. 2023
Sabina Blažek, Ravnik 20 a, 1385 Nova vas, 040 835 554

AVSTRALSKI OVČAR
Diamond Aire’s Make My Day Alpine River Reason for Fun 10. 3. 2023
Martina Oitzl, Borovška 40, 4280 Kranjska gora, 041 913 942

Freeriders Apache Buffalo Bill Flawless Fancy Foxy Roxy 25. 3. 2023
Tilen Grebenc, Gasilska ul. 1, 1292 Ig, 041 456 266

PRITLIKAVI AMERIŠKI OVČAR
Arising Hurricane Alferi Blue Honeymoon Always Goofy Phoebe 27. 1. 2023
Ana Ambrožič, Cankarjeva ul. 18, 4240 Radovljica, 031 656 459

FCI 2
KRAŠKI OVČAR
Nande Peli Kamengorska 28. 1. 2023
Damijan Vitez, Gaberje 57, 8222 Štanjel

Mrk Kamen Gorski Tačka Lumivikova 9. 2. 2023
Blaž Vehovar, Forsterjeva 42, 1000 Ljubljana, 041 567 893

Nande Resa Kraški ruj 9. 3. 2023
Mladen Tomažič & Nina Baš, Videž 49, 2310 Slovenska Bistrica, 040 468 279

Primus Miliruj Tiara Miliruj 22. 3. 2023
Damijana Lisjak, Kopriva 14, 6221 Dutovlje

Mik Sora Kamen Gorska 12. 4. 2023
Cveto Erjavec, Pustota 32, 5280 Sp. Idrija, 064 190 905

Soni Kamen Gorska Tais 13. 4. 2023
Družina Marc, Planina 95 a, 5270 Ajdovščina, 051 314 703

PRITLIKAVI ŠNAVCER
Big Paws’s Top Secret Kola Best of London 30. 3. 2023
Matej Kaluža, Log 2 a, 6230 Postojna, 041 321 311

NEMŠKI BOKSER
Portobello del Rolanus Etna Iris Amoris 20. 2. 2023
Marija Franko, Obrežje 25, 8261 Jesenice na Dolenjskem, 031 780 786

Sax Suum Cuique vom Zlatolična Team Meghan Maja Est Suum Cuique 1. 3. 2023
Aleksander Terzić, Drska 65, 8000 Novo mesto, 031 714 625

ROTTWEILER
Naci vom Braunnauer Wappen Čin Čin vom Hause Terschek 5. 1. 2023
Boštjan Knez, C. Miloša Zidanška 26, 3230 Šentjur, 041 749 902

Odyssey from Primo’s Imperium Puma form Primo’s Žimperium 26. 2. 2023
Dolores Canzutti, Orehovlje 63, 5291 Miren, 041 908 280

Virtus from Royal Breed Castra vom Hause Castrum 1. 3. 2023
Matej Šušmelj, Polževa ulica 4 c, 5270 Ajdovščina, 041 376 719

Puma vom Wilden Westen Debbi von der Crossener Ranch 15. 3. 2023
Nataša Lukančič, Kresniški vrh 11, 1281 Kresnice, 041 505 400

BERNSKI PLANŠARSKI PES
Bernewa`s Harmony by Lohengrin Aicha majowy Skarbiec 12. 2. 2023
Dragica Kaiser, Spodnje Jablane 43 c, 2326 Cirkovce, 041 467 721

Zadar Majowy Skarbiec Mila Stairway to Heaven 19. 2. 2023
Berta Kuhelj, Gorjuša 12, 1233 Dob, 040 751 612

Labanc-Volgyi Edison Inra the Love of my Life Queensbernie 20. 2. 2023
Ksenija Kukovič, Dobrava 53 a, 3214 Zreče, 041 924 840

Aladin Riomadea Grande Etna z Gorzyokiey Zagrody 27. 2. 2023
Simona Čoha, Lokavec 190 b, 5270 Ajdovščina, 041 257 787

VELIKI ŠVICARSKI PLANŠARKI PES
Hercules Thor Karantanski Fortuna Karantanska 11. 2. 2023
Neca Jerkovič, Zgornji Brnik 12 b, 4207 Cerklje na Groenjskem, 031 820 124

Yumbo van der schlossinsel Marla 22. 2. 2023
Stanislav Peteh, Tribuče 2, 8340 Črnomelj, 041 688 079

Aksel Porazynianka Inna Belokranjska 10. 5. 2023
Stanislav Peteh, Tribuče 2, 8340 Črnomelj, 041 688 079

ŠARPLANINEC
Taras junior Suvoda Atena Laneni Dol 13. 11. 2022
Stanko Pašič, Štrekljevec 16, 8333 Semič, 040 731 442

TORNJAK
Rus Dalmatinski Vrisak Faith Ovčarska 20. 4. 2023
Amadej Karo, Lindek 7, 3213 Frankolovo, 051 266 188

NOVOFUNDLANDEC
Bowater’s Paramount Here I am at Daybreakers Ursinus Velutus Girl on Fire 21. 12. 2023
Oton Fantur, Rocenska ul. 31, 1211 Lj.-Tacen, 031 784 190

TORNJAK
Boran Boss Tor Evita Dalmatinski Vrisak 7. 1. 2023
Aleš Sedmak, Juršče 66, 6257 Pivka, 040 828 166

CANE CORSO
Fico Forte Phantom Dreaming Star Amos de la Selva 3. 2. 2023
Špela & Franci Adamič, Mrtvice 12, 1332 Stara Cerkev, 041 362 792

Explosion Custodi Nos La Madrina Custode del Mio Corpo 19. 3. 2023
Mirjana Kunej, Makole 50, 2321 Makole, 040 298 005

BORDOJSKA DOGA
Chapo from Simba`s Kingdom Belle de Bordeaux all About Eve 7. 1. 2023
Eva & Zoltan Časar, Kresnice 40, 1281 Kresnice, 040 744 844

HOVAWART
Aik Carpathia Heart Enormous Surprise Surprise 1. 2. 2023
Tanja Bele & Tea Pavišič, Potočna vas 2, 8000 Novo mesto, 031 763 612

Elroy Black Prim Raya Ex Horto Albo 30. 3. 2023
Danilo & Tanja Čas, Šenbriška 10, 3320 Velenje, 041 850 741

NEMŠKA DOGA
Neymar from Valvasor`s Land Unique for Valvasor`s Delta Velorum 12. 12. 2022
Slavi Pörš & Edo Golob, Weingerlova 26, 4208 Šenčur, 041 607 043

Mister Bombastic of European Great Stars Loty Charlotty from Valvasor’s Land 10. 3. 2023
Slavi Pörš & Edo Golob, Weingerlova 26, 4208 Šenčur, 041 607 043

FCI 3
AMERIŠKI STAFFORDŠIRSKI TERIER
Goodhunting EC Rider the Ruff Amstaff Dynasty Back to the Future 10. 1. 2023
Nejka Sklepič Zdravje, Zapoge 50, 1217 Vodice, 041 389 112

Dynasty Resort Edge of America Burning Staff Rising Star of Dynasty 25. 12. 2022
Nejka Sklepič Zdravje, Zapoge 50, 1217 Vodice, 041 389 112

Builder’s Best Desperado Aska Long Step 13. 1. 2023
Ranko Butina, Dobrava pri Škocjanu 59 a, 8275 Škocjan, 051 275 707

STAFFORDŠIRSKI BULTERIER
Beastie Boy Chloe the Goddess of Love Longhill 19. 2. 2023
Janja Žust, Hleviše 15, 1373 Rovte, 041 663 092

AIREDALSKI TERIER
Saredon Big Brother Dante Deo’s Bia 11. 12. 2023
Demis Skaza & Janik Senica, Ogljenšak 36, 2314 Zg. Polskava, 031 344 541

IRSKI MEHKODLAKI PŠENIČNI TERIER
Nolan Spooky Clementina Terraloka 13. 1. 2023
Matija Struna, Sp. Rudnik II/60, 1000 Ljubljana, 041 610 839

PARSON RUSSEL TERIER
Antares Whipptown Wanda`s 11. 11. 2022
Anja Karlin, Godešič 115, 4220 Škofja Loka, 041 378 953

Ebasco Spiritofcattau Whipptown Tikka`s 15. 1. 2023
Rok Planovšek, Radegunda 74, 3330 Mozirje, 051 303 165

Amromeka Forget me not Ciba 14. 2. 2023
Rok Marenk, Reboljeva 9, 1113 Ljubljana

Winter’s Tale Troublemaker Acookie Beatific Beast 14. 3. 2023
Ljubo Meglič, Cesta na Brdo 17, 4000 Kranj, 041 869 452

JACK RUSSEL TERIER
Gizir iz Radolja Zarja Viva 12. 1. 2023
Janez Plestenjak, Koširjeva 1, 4220 Škofja Loka, 031 669 039

Niko Magapito Hogidus Malpasso Kennel Rubi Klira Bei 13. 1. 2023
Rok Avbar, Ul. Ilke Vaštetove 13, 8000 Novo mesto, 040 371 371

Russkiy Jack Zahr D&D Jack Amy Winehouse D&D Agapito Hogidus 1. 2. 2023
Urška Agapito, Sp. Škofije 15 b, 6281 Škofije, 031 851 934

Charm Julia od Vadanora 12. 2. 2023
Urška Juršev Srša, Škerbotova ul. 12, 2342 Ruše, 031 226 408

VALIŽANSKI TERIER
Monaline Sacramento Slicey Megan 29. 1. 2023
Jan Pušenjak, Zlatoličje 106, 2205 Starše, 041 377 367

JEZERSKI TERIER
Slicey’s Money’s Too tight Slicey Emily 23. 1. 2023
Metka Petrovčič, Branik 145, 5295 Branik, 040 911 502

Slicey Muffin Slicey Treat her Right 24. 1. 2023
Mateja Kosi, Zlatoličje 106, 2205 Starše, 040 123 447

Slicey Muffin Slicey Ruby Tuesday 11. 2. 2023
Markus Štandecker, Trnovska vas 38 f, 2254 Trnovska vas, 051 359 976

NORFOLK TERIER
Kei Gluck Marron Dea’s Red Titina 15. 2. 2023
Jana Blekač & Breda Lednik, Jenkova 25, 3320 Velenje, 031 783 939

ZAHODNOVIŠAVSKI BELI TERIER
King Snow-White-Angel Lila 14. 1. 2023
Franc Pusovnik, Šenbric 10, 3320 Velenje, 041 565 389

Bogarhazi Vector at Brigoree Brigoree Sparkling Star 15. 3. 2023
Erika Kremser, Obrobna ul. 13, 2354 Bresternica, 041 949 433

CAIRNSKI TERIER
Viking Ozzy Važska Kaskada Pina Graščinska 9. 3. 2023
Lorena Baš, Zaboršt pri Dolu 42 a, 1262 Dol pri Ljubljani, 041 273 500

Amory Arrow Lubicairn’s Madame Coco Chanel for Danatera 20. 3. 2023
Natalija Dragan Gajari, Mala Pirešica 4 a, 3301 Petrovče, 041 437 746

YORKŠIRSKI TERIER
Lux-Liurex Perfect Stranger Keep Me in Heart Berenige Star 25. 1. 2023
Tomaž Plestenjak, Grafenauerjeva 35, 1000 Ljubljana, 041 711 800

Angel Made in Fantasy Rosalinda of Maryon’s home 2. 2. 2023
Vesna Krančan, Paški Kozjak 51, 3320 Velenje, 031 399 418

Tristan of Joranza Angellicca 5. 2. 2023
Vesna Delić, Roška cesta 45, 1330 Kočevje, 041 302 616

Newly Born Winner Charm of Smal Paris Aisha 6. 2. 2023
Nataša Slapar, Za jezom 7, 4290 Tržič, 041 365 998

Deanje Aristokrat Man Shiva Bohemica 25. 2. 2023
Anja Fabiani, Poljanska c. 58, 040 673 381

Star Queen Kaus Media Indi Flo Angel’s Light 15. 3. 2023
Tina Hribernik, Rošpoh-del 19, 2000 Maribor, 051 229 960

BIEWER
Mangrid Lui de Vitom Oshatosha set Fire to the Rain 15. 2. 2023
Mateja Kastelic, Zakrajškova 15, 1000 Ljubljana, 031 550 986

Mangrid Lui de Vitom Daniel Konti Shanni 22. 2. 2023
Mateja Kastelic, Zakrajškova 15, 1000 Ljubljana, 031 550 986

Kras Orion Yoko Missy 25. 2. 2023
Vesna Levič, Spodnji trg 24, 4220 Škofja Loka, 040 226 767

FCI 5
PRITLIKAVI NEMŠKI ŠPIC
Tokie Turn it Up Royal Imperya Let it Go 8. 2. 2023
Maja Jeraj, Srebrničeva 51, 1000 Ljubljana, 041 324 459

None Such I Wanna Rock Kessidy Diamante De Lusso 26. 2. 2023
Nika Kocjančič, Dvor 11 a, 1210 Lj.-Šentvid, 031 665 510

Starpom Amair Aria Mary’s Sweet Poms 1. 3. 2023
Nina Mlinarič, Apače 215, 2324 Lovrenc na Dr. Polju, 040 125 593

Tokie Turn it Up 185’s Tokie Rumor Has It 3. 3. 2023
Lejla Hadžić, Podkraj 10, 1292 Ig, 040 745 889

Symarun’s Supercalifragilistic None Such Reflecting Light 8. 3. 2023
Nika Kocjančič, Dvor 11 a, 1210 Lj.-Šentvid, 031 665 510

Joinville Zhu Show Execlusive Gutova Nataniel 12. 3. 2023
Saša Smodej, Škofja vas 30 f, 3211 Škofja vas, 031 403 685

Joinville Zhu Show Alvaris Star Europa 20. 3. 2023
Saša Smodej, Škofja vas 30 f, 3211 Škofja vas, 031 403 685

Dietdert of Chiao Li Ya Whitney 11. 4. 2023
Jolanda Bukovec, Spodnji Prhovec 5, 1411 Izlake, 040 165 011

MALI NEMŠKI ŠPIC
Freddie Kaveta Bohemia Mylegend Written in the Stars 30. 4. 2023
M.& d.& M. Korošec, Kočno pri Polskavi 11 d, 2314 Zg. Polskava, 041 955 515

Freddie Kaveta Bohemia Mylegend Black Magic 4. 5. 2023
M.& d.& M. Korošec, Kočno pri Polskavi 11 d, 2314 Zg. Polskava, 041 955 515

NEMŠKI VOLČJI ŠPIC
Magic Dark Legend dei monte Dragnone Ursula Šumbarsky Pramen 27. 4. 2023
M.& d.& M. Korošec, Kočno pri Polskavi 11 d, 2314 Zg. Polskava, 041 955 515

ALJAŠKI MALAMUT
Ayrton the Howling Charm Esmae First on Top Slovenian Wolf 12. 3. 2023
Aleksander & Anja Justinek, Ugovec 8 b, 2317 Oplotnica, 040 422 604

SIBIRSKI HUSKY
Active Paws Freedom Fighter Kailua Accidental Love 12. 5. 2023
Ivan Pildek, Zg. Hajdina 167, 2288 Hajdina, 031 316 037

AMERIŠKA AKITA
Tomo No Kimi Legend of the Times Wally Mystique Girl Pearl River 28. 1. 2023
Sebastjan Jančik, Češnjice 32 d, 1251 Moravče, 040 649 357

AKITA
Isamu Maru go shun’You Kensha Meguni Go Kodo Ken 2. 5. 2023
Miran Gabrič, Krmelj 35, 8296 Krmelj, 051 275 904

ŠVEDSKI OVČJI ŠPIC
Apollo Czech Jakobin B-Leyla vom Brüggener Land 10. 2. 2023
Alla Gandshu, Strmec nad Dobrno 11, 3204 Dobrna, 030 622 272

ČOV ČOV
Tin Pan Alley Keep in Touch Luca Livin’La Vita Loca at Tin Pan Alley 9. 5. 2023
Gordana M. Zupanc, Rožna dolina c. XV/13, 1000 Ljubljana, 041 360 180

PERUJSKI GOLI PES
Brugmansia Condor For Brugmansia Freja Margarejro 28. 2. 2023
Anna Borodulina, Kamna Gorca 9, 3241 Podplat, 031 021 901

Poppers Sweety Punk Gruffalina’s Scandal 20. 4. 2023
Lara Kralj, Graška c. 41, 1270 Litija, 031 657 730

FCI 9
CAVALIER KING CHARLES ŠPANJEL
Royal Story Lika a Dream Darden Cavaliers Umbrella 12. 12. 2022
Monika Kuplen, Vidonci 116, 9264 Grad, 031 627 172

Milbu You Attract Me Nella’s Cavaliers Rina 19. 1. 2023
Zvonka & Stanko Jalovec, Dolenja vas pri Krškem 13, 8270 Krško, 041 503 761

Castleville Daily Mirror Nella’s Cavaliers Darla 15. 2. 2023
Zvonka & Stanko Jalovec, Dolenja vas pri Krškem 13, 8270 Krško, 041 503 761

Castleville Daily Mirror Aiša de Kuntentizza of Ćirić 27. 2. 2023
Zvonka & Stanko Jalovec, Dolenja vas pri Krškem 13, 8270 Krško, 041 503 761

Antonio Destinato Fake Rotti Kingdom 5. 3. 2023
Uroš & Barbara Rojc, Pot na Debeli hrib 46, 1291 Škofljica, 031 314 622

Milbu You Attract Me Nella’s Cavaliers Raya 21. 3. 2023
Zvonka & Stanko Jalovec, Dolenja vas pri Krškem 13, 8270 Krško, 041 503 761

Milbu You Attract Me Nella’s Cavaliers Eilyne 28. 3. 2023
Stane Podlunšek, Rožna ulica 5, 9231 Beltinci, 051 450 035

VELIKI KODER
Suvenir de Luks Cheroki Merry Red Rose 9. 1. 2023
Augustina Krstič, Suho 10 a, 3224 Dobje pri Planini, 051 396 161

PRITLIKAVI KODER
Style Now Crown Prince Angel Best Junior of Eberl 22. 2. 2023
Miša Jeznik, Flisova ul. 3, 2366 Muta, 040 242 163

Solnes Rose Chippendale Kiara Planet Dog Timić 6. 3. 2023
Katja Podgoršek, Apno 18, 4207 Cerklje na Gorenjskem, 040 584 514

TOY KODER
Sotto Voce Angelo Beatrice Top Model Party Starter 6. 12. 2022
Pia Šerjak, Cikava 90, 1290 Grosuplje, 051 435 234

COTON DE TULEAR
Nantes White Pearl of Madagaskar Sanala Figaro & Dingo 15. 1. 2023
Martina Kokalj, Čebulovna 5, 1251 Moravče, 041 449 828

Orobianco Cosmopolitan Orobianco Maize Enshanting Kiss 23. 1. 2023
Kaja Emeršič, Spodnja Polskava 305, 2331 Pragersko, 070 606 052

Luke Orobianco My Secret Love 31. 1. 2023
Mojca Prosenc Urbanija, Škrjančevo 4, 1235 Radomlje, 041 606 362

Cottonly Dino Cottonly Wendy 13. 3. 2023
Uroš Pajk, Strahinj 28, 4202 Naklo, 031 455 575

Cottonly Dino Bluemarine Figaro & Dingo 20. 3. 2023
Martina Kokalj, Čebulovna 5, 1251 Moravče, 041 449 828

Nantes White Pearl of Madagaskar Chanel Raj Karpat 25. 3. 2023
Martina Kokalj, Čebulovna 5, 1251 Moravče, 041 449 828

Luke Žu-Žu 6. 4. 2023
Martina Kokalj, Čebulovna 5, 1251 Moravče, 041 449 828

HAVANSKI BIŠON
Velvet Story West World Daga Rio-Primero 27. 1. 2023
Mateja Lampret, Aškerčeva 43, 1230 domžale, 051 673 549

Max Tili od Kuće Savić 9. 3. 2023
Rajko Pavšič, Ravnica 22, 5251 Grgar, 031 662 017

Arlen Panonian Star Maddy Cuba Belleza Habanero 10. 3. 2023
Andreja Tratar, Gradež 101, 1311 Turjak, 040 224 021

Oty-Otoman Stella Carsica Donna Habana Biely Luč 15. 3. 2023
Klementina Ribič, Latkova vas 238, 3312 Prebold, 070 600 837

Amores de Clementis Balu Almendares Tiffany 11. 4. 2023
Anita Amrit Vimpolšek & Janez Vimpolšek, Most 9 a, 8230 Mokronog, 040 436 618

D’els peluts Ragnarok Maya Sweet Dream of Misty 12. 4. 2023
Katjuša Fornazarič, Prvačina 237 b, 5297 Prvačina, 051 683 370

MALTEŽAN
Rhapsody`s Causing a Commotion Shiny Angels Adorable Rose 12. 2. 2023
Anja Mali, Dobrška 3, 4248 Lesce, 070 141 777

Rhapsody`s Causing a Commotion Shiny Angels dazzling Beauty 28. 2. 2023
Anja Mali, Dobrška 3, 4248 Lesce, 070 141 777

Diamond Gemini from Russia with Love One Moment in Time Valentina’s Magic 3. 4. 2023
Valentina Žagar, Laporska 1, 2319 Poljčane, 040 235 541

Diamond Gemini from Russia with Love Royal Line Valentina’s Magic 20. 4. 2023
Valentina Žagar, Laporska 1, 2319 Poljčane, 040 235 541

ČIVAVA
Oto Toro Taralinski Gaster Snowdrop Volpino-Mini 28. 1. 2023
Matejka Žagar, Gasilska ulica 1, 1292 Ig, 041 456 266

Mastroyani Dogomania Everlasting Love 12. 3. 2023
Marjan Antolič, Na produ 39, 2391 Prevalje, 040 833 756

FRANCOSKI BULDOG
Invisible Mirage Anson Ragusa Frenchies Tara Queen 19. 11. 2023
Nives Ravnak, Trnava 1 a, 3303 Gomilsko, 041 347 995

Keltis French James bond Wichita Blockbusterfrenchies 26. 11. 2022
Sabina Jus Koštomaj, C. Na Ostrožno 4 a, 3000 Celje, 031 354 021

Frustyle Matvey Gold-Sierra Zara 2. 12. 2022
Špela & Franci Adamič, Mrtvice 12, 1332 Stara Cerkev, 041 362 792

Uram Dugamale Superstar from Bluebell House 21. 12. 2022
Doroteja Fras, Turnerjeva ul. 3, 2000 Maribor, 070 629 144

Frustyle Matvey Flora Amos de la Selva 8. 1. 2023
Špela & Franci Adamič, Mrtvice 12, 1332 Stara Cerkev, 041 362 792

Grand A’Ne Ferdinand Sophie 27. 1. 2023
Uroš Rojc, Pot na Debeli hrib 46, 1291 Škofljica, 031 314 622

BOSTON TERIER
Kait Klassic Antonio Lili Unica 19. 12. 2022
Vida Mojškerc, C. 13. julija 14 a, 1261 Ljubljana-Dobrunje, 040 638 880

Primo Cavaliere Toto Le Moko Unique Pepa Victoria’s Diamond 31. 12. 2022
Tamara & Bojan Kožuh, Vinka Vodopivca 56, 5000 Nov agorica, 051 238 877

Anthony Conor McGregor Illiana’s Indago Divine Beauty 1. 2. 2023
Elina Zdovc, Tlake 1 b, 3252 Rogatec, 040 301 055

T-Bo’s Gentleman for D’iva Vinnie Victoria’s Diamond 13. 2. 2023
Tamara & Bojan Kožuh, Vinka Vodopivca 56, 5000 Nov agorica, 051 238 877

MOPS
Lordsett Danny Ocean Of Hyrule Caramel Kiss 25. 1. 2023
Blaž Japelj, Ul. Janeza Pavla II 3 a, 1000 Ljubljana, 064 136 007

Best Grand Halinfor Charm Santana Sloland 30. 1. 2023
Aleš Kranjec, Ob Trnavi 3, 3330 Mozirje, 041 682 923

TIBETANSKI TERIER
Ngo-Ma Gadang Ci Ni Tag-Tu Skar’od Jomda 13.3.2023
Tomaž Kos, Kajuhova ulica 2, 3210 Slovenske Konjice, 041 201 790

Khyi-Mi-Free Jo-Khang Annabella 15.3.2023
Simona Gortnar, Kamniška c. 25, 1235 Radomlje, 040 559 213

Malo Manigango Lhagang Hati Kalamba La 10.4.2023
Simon Plešivičnik, Latkova vas 54 b, 3312 Prebold, 041 529 501

Ang-Ki-Chi Taši Dele Nyyppiksen Fu Gawa Doegar Lungrye 18.4.2023
Špela Rupert, Iška vas 102 a, 1929 Ig, 041 790 656

Ngo-Ma Drukpa Kunley Rombon Dekyi Lhamo 5.5.2023
Tatjana Siročič & Primož Peer, Jakopičeva 13, 1000 Ljubljana, 040 468 423

ŠI-CU
Panda Teddy Bear Taja 15.3.2023
Lora Hlastec, Krištandol 10, 1431 Doil pri Hrastniku, 070 490 663

FCI 10
MALI ANGLEŠKI HRT
Karstia Applause Applause Key to My Heart Onychinus 10. 2. 2023
Marjana Žabkar, Zadobrova 86/b, 3211 Škofja vas, 051 310 306

Southpoint Ian Moonlight 16. 3. 2023
Anton Samotorčan, Stantetova ulica 17, 1000 Ljubljana, 041 298 432

Stella Cometa Fantasy of Life Stella Cometa Need Your Love 31. 3. 2023
Saša Stanič & Tina Košir, Predstruge 60, 1312 Videm-Dobrepolje, 041 304 509

Karstia David Bowie of Rivarco Karstia Total Eclipse 16. 4. 2023
Alenka Golub, pot v Konjsko 19, 3212 Vojnik, 031 611 077

Walk on the Wild Side Celesial eternal Sunshine 20. 4. 2023
Tina Trinko, Ul. Roberta Hvalca 6, 2000 Maribor, 040 550 336

Oliver Suzi Suki 23. 4. 2023
Rok Penec, Spodnji Tuštanj 11, 1251 Moravče, 051 731 596

SALUKI
Karob Sandstorm Kalani of Sawahin Minoo Moniet Ava Parsa 20. 2. 2023
Lana Hafner, Švarova 8, 1000 Ljubljana, 031 660 774

IRSKI VOLČJI HRT
Gwyn Ap Nudd’s Huckleberry Finn Gwyn Ap Nudd’s Gina Lollobrigida 22. 2. 2023
Susanne Wuttke, Hrastje-Mota 10, 9252 Radenci, +43 664 8444 641

SVILNATI HRT
Starcastle Hound’s Nightfall Starborough Kissed by Fate 30. 3. 2023
Bojana Razpotnik, Smrjene 52 a, 1291 Škofljica, 031 331 365